Благодійний фонд Скарбниця Надії

Хотілося б нам, волонтерам спостерігати як Назарій Бенза зростає та дорослішає в звичному, повсякденному житті. Але, нажаль, спостерігати за хлопчиною нам доводиться в лікарняних стінах. Про енергійність Назара можна писати безкінечно. У відділенні вже навіть складають «байки», який Назарко допитливий та енерджайзер. Як і інші дітлахи онкогематології, більш за все хлопченя чекає на клоунів. Він їх неодмінний супутник, супроводжує від палати до палати. І дуже ображається на веселунів, якщо вони не заходять до його палати.

Привітний та допитливий Назарчик на порозі останнього «ривка» в лікуванні – останньої хімії. Сьогодні це вже не той хлопчик, якому можна було не договорити щось про хворобу чи приховати сльози відчаю мами та тата. Сьогодні це мужній, справжній чоловічок, який розуміє, що так склалось його життя, що йому доводиться своє дитинство деякий час провести в лікарняних стінах. Але не дивлячись на це він дуже сумує за меншою сестричкою, не забуває про неї та передає «у спадок» їй свої іграшки, якими батьки намагаються розважити сина під час лікування.

Закінчення важкого лікування вже десь ось-ось, ніби й не далеко. Та чомусь так часто буває, саме наприкінці лікування, цей такий бажаний «фініш» стає немов ще більш недосяжним, ніж кілька місяців тому. А все тому, що дитячий організм, ослаблений хімією з кожним днем все важче і важче відновлюється. Мама хлопчика розповідає, що раніше «негаразди» з аналізами виникали по черзі. Зараз же лише одного дня результати самих різних аналізів засмучують і батьків, і лікаря, і не дозволяють продовжувати лікування. Лише кілька днів тому ми шукали кошти на альбумін. Вже на вихідних – знову терміново був придбаний цей препарат. А сьогодні нам знову довелось взяти у борг той самий альбумін. І як результат – знову борг у 2500 гривень.

Віра в одужання сяє в маленьких дитячих оченятах, віра в те, що хворобу вилікують (вже не «страшні», а улюблені лікарі) і він зможе повернутися до буденного дитячого життя. Ось так – з вірою в серці щодня Назарові доводиться проходити лікування лейкозу. Щодня він знає, що наближається до заповітної мрії – своєї, мами, тата, маленької сестрички, рідних – мрії про одужання. Нашими молитвами та підтримкою Назарові, ми допомагаємо йому наближатися до цієї заповітної мрії. Та ми знову просимо вас про допомогу! Нам знову потрібно розрахуватись з аптекою за альбумін та мати кошти на наступні «термінові» ліки! Будь ласка, допоможіть Назаркові зробити цей дуже нелегкий, але останній крок до одужання!

Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / с 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Бензи Назарія

КАРТА ПРИВАТБАНК

Карта № 5169 3305 0192 5611

(карта відкрита на главу фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Бензи Назарія

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р / с 26007054713460

КБ” ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Бензи Назарія

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*