Благодійний фонд Скарбниця Надії

Доповнення від 18.02: Сума зібрана. Щиро дякуємо всім за допомогу!

Збираючись з думками і підбираючи слова для цього прохання, я переглядаю фото 4-річного Назарчика. Дивовижні і вражаючі зміни відбулися з малюком! З останніх фото на нас дивиться вже зовсім дорослий хлопчик! Але ж минуло менше року, як Назар потрапив у відділення онкогематології з діагнозом «гострий лейкоз».

Спілкуючись з мамою Танею, я завжди з подивом відзначаю, як же цей маленький хлопчик поводиться по-дорослому! У Назара склалися дуже довірчі відносини з лікарем, який його веде. Нікому він так не вірить як їй! Звичайно, хлопчик і вередує, і дуже втомлюється від лікування, від крапельниць та обстежень. Батьки докладають максимальних зусиль для того, щоб син одужав. Але і за цими клопотами вони «не втрачають» голову, підтримують інших батьків у відділенні, підказують новачкам. І тому стає зрозуміло, що раціональність і послідовність – це сімейна риса, яку успадкував Назарчик.

Ми дуже довго не писали і не просили про допомогу для Назара. Перше попереднє прохання допомогло зібрати кошти, яких вистачило на кілька місяців. Батьки й самі, розуміючи, що лікування онкології – процес дуже тривалий і витратний, також намагалися шукати різні способи фінансової підтримки. Так, спільними зусиллями, на протязі півроку коштів для хлопчика вистачало. Але рухаючись від однієї хімії до наступної, необхідність в препаратах, які особливо підтримують організм дитини, зростає. І ось сьогодні Назару терміново необхідно вводити Альбумін. Результати аналізів показують, що без цього білкового препарату організму дитини ніяк не обійтись.

Вже сьогодні ми замовили 2 флакона Альбуміну 20%. Щоб оплатити медикаменти нам терміново потрібно зібрати 2500 гривень! Допоможіть, будь ласка, погасити борг перед аптекою!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

skarbnitsya.org

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / с 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

призначення платежу – добровільна пожертва для Бенза Назарія

КАРТА ПРИВАТБАНК

Карта № 5169 3305 0192 5611

(карта відкрита на главу фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

призначення платежу – добровільна пожертва для Бенза Назарія

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця надії

“ЄДРПОУ37685693

р / с 26007054713460

КБ” ПриватБанк

“МФО333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Бенза Назарія

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*