Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ура-ура-ура! Саме так хочеться почати цю новину. Наш Назарчик закінчив основне лікування лейкозу і поїхав додому. Ми ще не раз побачимо цього вертлявого та активного малюка в нашому відділенні. Адже у нього ще попереду підримуюча терапія. І він ще неодноразово буде приїздити в лікарню проходити обстеження та здавати аналізи. Але статус цього хлопчиська змінився з «старожила відділення» на «випускника».

Озираючись назад, навіть не віриться, що ці важкі випробування залишилися позаду. Перші найважчі тижні лікування, хімії, затримки через «обвали» аналізів, капризи і зриви, останні дні лікування, які тягнулися надзвичайно довго. Мама Назарчика ділилася своїми переживаннями і почуттями. Вона згадувала, що влітку, коли до закінчення лікування було ще далеко, психологічні переживання були не такими  важкими і нестерпними, як за декілька днів до виписки, коли всі аналізи «котилися до нуля» і все ніяк не вдавалося закінчити останню хімію.

А зараз, коли все це позаду, згадується який же непосидючий і пруткий Назарчик! Цей хлопчисько хазяйновито супроводжував клоунів по палатам, зазирав у гості до навачків відділення, нестримно веселився на Дні іменинника, загравав і жартував з волонтерами. А ще згадуються його надзвичайно довірчі відносини з лікуючим лікарем. Не дивлячись на дуже юний вік, хлопець розумів, що з ним відбувається, уважно слухав лікаря і намагався навіть контролювати батьків!

Ми щиро вдячні всім добрим людям за допомогу Назару. Спасибі, що ви були поруч! Спасибі вам за те, що допомогли повернути малюку звичайне безтурботне дитинство!

Юлія Кутик

097 93 807 54

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*