Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наш Віктор продовжує хіміотерапію. Важко, дужке повільно хлопчик рухається вперед і долає лейкоз. Кілька днів у Віті були дуже низькі аналізи, лейкоцити на рівні 0,4, тромбоцити 55. Хлопчикові переливали кров та тромбоконцентрат, але самопочуття все одно було поганим. У Віті боліла та паморочилась голова, він майже не вставав з ліжка. Зараз хлопчику краше, показники аналізів піднялись і йому почали капати хімію Цитозар.

Але раптово з`явитися проблеми зі здоров`ям у мами хлопчика. Ганна одного дня зрозуміла що не може жувати і в неї дуже болить щелепа під час чищення зубів. Всі дуже злякалась що це інсульт. Лікар Віті зняла відео та направила його своїм колегам. Виявилось,що у мами запалення лицьового нерва, тож жінка змушена зараз теж проходити курс лікування.

Поки Вітя продовжує ліукування, ми просимо для нього допомогу. З 6 по 17 липня Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” закупив для хлопчика ліки на суму 15500 гривень. Це препарати Алексан, Езонекса, Альбунорм, Бетаргін, Берлітіон та інші. В аптеку мамі довелось ходити дуже часто. Ми використали всі кошти, які були зібрані для Віті раніше і зараз маємо борг 8950 гривень.

Дуже просимо про допомогу. Нам треба закрити борг і зібрати кошти для подальших витрат.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”

№ 5169 3305 1506 8762

призначення платежу – добровільна пожертва для Боричевського Віктора

Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

Для пожертв через інші банки

КБ “Приватбанк”

ЄДРПОУ 37685693

БФ “Скарбниця Надії”

IBAN UA543333910000026007054713460

Призначення платежу – добровільна пожертва для Боричевського Віктора

Також ми маємо хорошу новину. Відтепер ви можете допомагати нашим підопічним через QR-код. Відскануйте QR-код, який розміщений в коментарях до цього допису, введіть суму і вкажіть з якої карти списати кошти. Робити добрі справи- легко. Переконайтесь і ви.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*