Благодійний фонд Скарбниця Надії

Чергове фото проекту “Я-переможець!”.
Це наша подяка людям, які допомагають дітям долати рак. Завдяки лікарям, медсестрам, донорам, жертводавцям, волонтерам ці неймовірні фото через кілька років після хіміотерапії стали реальністю.

Представляємо Світланку Хомич Світлана Хомич. Це одна з перших наших підопічних, до неї приходили перші волонтери Олександр Петровський та Євгенія Петровська, коли ще й мови не було про те що з часом це буде команда волонтерів чи благолійний фонд. Світланка мужньо витримала численні курси хіміотерапії в Рівному та в Інституті раку, важку операцію по встановленню ендопротезу на нозі, а потім через кілька років повторні курси хіміотерапії під час рецидиву саркоми. Зараз дівчина сміливо розповідає про свою хворобу і каже, що головне чому вона навчилася – це радіти дрібницям. Що просто нафарбувати вії це вже радість. Так само як зробити гарну зачіску. 

Ось так написали про дівчину наші волонтери:
Liliya Momotyuk: “Вчителі відмовляли Світлану складати ЗНО, оскільки вважали, що за задовільними оцінками атестату її зарахують до профтехнічного училища чи коледжу. Ми з Анею Ільюк переконали маму, щоб дитина готувалася і склала ЗНО. В результаті дитина не тільки вступила до вузу, а ще й є старостою групи та успішно навчається на 2 курсі.”

Anna Iliuk : “Свєта – дуже світла дитина! Вона вміє цінувати буденні дрібнички. Обожнює фотографувати і в своєму невеличкому селищі – популярний фотокор.

Встигає вона у всьому! В моді, в навчанні, в гаджетних тинденціях

Відвідує манікюр, педикюр, брови і тд. Знає всі дівчачі “штучки”! Іде в ногу з часом! Її люблять усі! Вона при перших зустрічах одразу подобається. І наприкінці зустрічі завжди обійме! Вражаюче дитя! Для мене взагалі особлива…”

Дякуємо всім, хто допоміг Світлані подолати хворобу!

Особливий привіт Oleksiy Sytnyk, який став для Світланки постійним донором крові.
Дякую Євгенія Петровська за перші фото дітей під час хіміотерапії. Дякую Ірина Тищук за друк перших фото. Дякую Taras Melnichyk та фотостудії на Буковинській 3 за фото в студії. Дякую Юрій Яцюк за величезну допомогу в реалізації проекту.

#фонд_Скарбниця_Надії
#РакНеВирок
#РакДурак

Наш проект ще в роботі, але ми втратили зв`язок з деякими з наших підопічних онкохворих дітей. Якщо ви маєте контакти з родинами дітей, які подолали рак та живуть в Рівненській області, розкажіть їм про проект і попросіть з нами зв`язатися.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*