Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ганнусю з Корця ми знаємо вже більше двох років, з того часу як дівчинка захворіла на рак крові. Дитина пройшла вкрай важке лікування, під час одного з блоків хіміотерапії вона потрапила в реанімацію і там у Ані була зупинка серця. Лікарі зробили диво і врятували дівчинку. Зараз дитина ще долає наслідки такого важкого лікування.
Тиждень тому дівчинка потрапила в лікарню. Вона була дома, все було спокійно і раптом Аня “виключилась”. Протягом 30 хвилин дівчинка не розмовляла, не розуміла де вона, не контактувала з мамою. Звичайно, батьки одразу привезли дитину в обласну дитячу лікарню і почались численні обстеження. На жаль, дитині не змогли зробити МРТ, їй лише почали вводити наркоз, як почалась алергічна реакція і все одразу припинили. Лікарі встановили, що причина такого стану дитини – вірус герпесу, який пошкоджує мозок дитини. Терміново почали лікування проти вірусними препаратами Герпевір та Віролекс. Другий препарат в лікарні закінчується.
Фонд замовив ліки на неділю і наступних 10 днів. Кількість велика, аж 7 флаконів на день. Сума теж вийшла велика, 16 тисяч 123 гривні.
Просимо про допомогу. Без нас родина не впорається.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*