Благодійний фонд Скарбниця Надії

Історію про свого двохрічного синочка Рустама розповів тато:
«Я, батько Рустамчика – Фарзалієв Азар, хочу розповісти історію мого життя дуже сумну і водночас сповнену надії на краще.
Ми з мамою Рустама, Тетяною познайомились в Києві. Наша зустріч кардинально змінила моє життя. Ми покохали один одного, створили сім`ю та переїхали жити в Рівне. На той час у дружини було двоє синів від попереднього шлюбу.

Через 10 місяців в нас народився ще один хлопчик, ми назвали його Еролом. А ще через рік народився Рустамчик – кучерявий зеленоокий сміхотун. Рустам приніс в наше життя нову радість. Ми жили щасливо, і не знали що наш синочок має жахливу хворобу.

Коли Рустамчику виповнилось два роки у нього заболів животик. В лікарні нам поставили діагноз «лімфаденіт» і розпочали лікування. Спочатку була операція, а потім незвичні  для нас слова – гістологія та біопсія. Результати були для нас неочікувані – ембріональний рак мошонки з метастазами IV ступеня. Це було як грім серед білого дня. Ми опинились в онкогематології. Наш діагноз підтвердився в Києві. В Інституті раку нам призначили 6 блоків хіміотерапії.

На даний час ми пройшли всі 6 блоків. І вже пройшли контрольне ПЕТ-КТ. Та, видно, щось пішло не так. Результати обстеження говорять про те, що основна пухлина вже «не жива», а ось у легенях і досі є метастази. Тому до одужання нам ще далеко. Нам призначили ще два блоки хімії з Паклітакселом та знову ПЕТ-КТ.

Наша мама Тетяна чекає дитинку. Десь за місяць ми чекаємо на поповнення в родині. І тому я знаходжуся на лікуванні з дитиною. Маю заповітну мрію, що скоро мій Рустамчик знову буде кучерявим сміхотуном і ніколи не згадає цього болю і жаху, якого зазнає тут. Цих страшних інфузоматів, які гудуть цілими ночами, цих болючих катетерів та уколів.

У нас велика родина – четверо хлопців і от чекаємо на п`ятого. На сьогоднішній день всі кошти, які були в нашій родині, ми використали і залізли в борги. Тому просимо допомоги у небайдужих людей. Будемо дуже раді і вдячні всім, хто відгукнеться на наше прохання і вірим у милосердя і Бога»

Зараз Рустам вже майже готовий до наступного блоку. Тато хлопчика навіть вже придбав Паклітаксел, якого немає у відділенні. Але перші ж обстеження показали, що у маля високі печінкові проби. Треба шукати причину і обов’язково обстежитись на гепатити. Це близько 2 тисяч гривень. А далі потрібні кошти на решту ліків. Ми поки не маємо переліку ліків, але кошти потрібні, як мінімум, на обстеження.  Багатодітна родина, в якій тато зараз весь час перебуває в лікарні, а мама – в декреті, витратила всі кошти на попереднє лікування хлопчика. Тому ми звертаємось до вас із проханням допомогти маленькому Рустаму!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Фарзалієва Рустама

КАРТА ПРИВАТБАНК  № 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Фарзалієва Рустама

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Фарзалієва Рустама

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*