Благодійний фонд Скарбниця Надії

За місяць буде рік як Рустамчик лікується у відділенні онкогематології. Страшний діагноз і важке лікування випали на долю цього малюка з багатодітної родини. За цей час були операція, 8 блоків хіміотерапії, обстеження та консультації в Києві. Лікування дає результати. Але, на жаль, не такі втішні, як сподіваються батьки хлопчика та лікарі. Після восьмого блоку «хімії», в середині грудня, Рустам пройшов ПЕТ-КТ. Позитивна динаміка є. Але недостатня, щоб сказати, що хворобу подолано. Хлопчику призначено ще два блоки.

Попри всі негаразди, які спіткали родину Фарзалієвих, є і гарні новини. В родині поповнення! У Рустамчика вже 4 братика. І це велика радість. А разом з тим і більше проблем. Мама вдома самотужки мусить справлятись з 4 синами. Відповідно, в лікарні з хлопчиком може бути лише тато. А додаткові блоки «хімії» – це додаткові витрати для цієї незаможної родини.

Рустам – чудовий, завжди усміхнений малюк. Дуже шкода, що зараз його життя нерозривно пов’язане з відділенням онкогематології. Навіть, свій третій день народження, хлопчик зустрів у лікарні. Втішає тільки те, що така малеча ще не усвідомлює весь жах страшного діагнозу та лікування, важкість фінансових випробувань для його батьків.

Вже сьогодні Рустам у відділенні. На черзі – обстеження та встановлення підключичного катетера. Далі – два блоки хімії. Зараз у відділенні немає «хімії» Паклітаксел та Холоксан. На один блок Рустамчику необхідно 2 флакони першого та 5 – іншого. І на це необхідно 10 тисяч гривень, яких у родини просто немає!

Ми всі зараз у передчутті святкових та вихідних днів. Дуже хочеться, щоб було диво! Як от знайшлися гроші на «хімію» для цього малюка. Щоб лікування нарешті дійшло до кінця, і Рустам зміг повернутись до своїх братиків. Ми просимо у вас допомоги для хлопчика. Без вашої допомоги йому та його батькам не подолати важких випробувань тривалого лікування!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Фарзалієва Рустама

КАРТКА ПРИВАТБАНК  № 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Фарзалієва Рустама

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Фарзалієва Рустама

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*