Благодійний фонд Скарбниця Надії

Уже десять місяців, як Ярославчик Гамза проходить лікування нефробластоми в відділенні рівненської онкогематології. За цей час родина хлопчика поповнилася ще одним малюком. А сам хлопчак став старшим, змужнів. Адже в грудні йому виповнилося цілих чотири роки!

Ярослав впевнено проходить лікування, від одного блоку до наступного. Вже пройшов «екватор» лікування. Ось тільки супроводжують його, як і інших пацієнтів онкогематології, неприємні «несподіванки». Спочатку у хлопчика виявили гепатит, який істотно впливає на лікування основного захворювання. А зараз лікарі запідозрили у Ярослава грибкову інфекцію. Хлопчик «температурить» без видимої на те причини. І тільки дороге обстеження на грибки зможе підтвердити або спростувати припущення лікарів.

Грибкові ускладнення у онкохворих діток завжди небезпечні тим, що вражають легені та кишківник. У разі якщо виявляють таке ускладнення, лікування основного діагнозу відкладається на невизначений час. Ось чому слово «гриби» так лякають всіх, хто знайомий з онкозахворюваннями не з чуток.

Ми давно не просили вас про допомогу цьому чорноокому  хлопчикові. Пару місяців сім’я намагалася справлятися самостійно, бачачи як багато інших діток у відділенні. Але обстеження сина вартістю 2000 гривень настільки непередбачене і несподіване, що багатодітній родині просто не встояти на ногах! Ярославчик зможе обстежитися, як тільки буде зібрана необхідна сума. Будь ласка, допоможіть малечі!

Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Гамзи Ярослава

КАРТА ПРИВАТБАНК

Карта № 5169 3305 0192 5611 (картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Гамзи Ярослава

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Гамзи Ярослава

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*