Благодійний фонд Скарбниця Надії

Коли я чую, що у когось з наших підопічних виявлено гепатит, вихор думок одразу ж починає рухатись в одному й тому ж напрямку. По-перше, це – додаткові витрати: кошти на постійні дороговартісні обстеження в приватній лабораторії, на підтримуючі медикаменти, які відтепер постійно будуть супроводжувати лікування онкологічного захворювання. По-друге, зовсім нерадісна перспектива на майбутнє, адже гепатит стане постійним супутником маленького пацієнта, навіть після одужання по онкології.

Один з найменших пацієнтів рівненської оногематології – Ярославчик Гамза, на жаль, поповнив сумну статистику кількості пацієнтів, у яких виявлено гепатит. Хлопчик заступає на наступний блок хіміотерапії. Вже заплановане обстеження в приватній лабораторії з приводу гепатиту, у зв’язку з чим необхідно придбати препарати, які підтримають хвору печінку дитини.

Ярославчик ще по-дитячому не усвідомлює повною мірою всю складність своєї хвороби та виснажливої процедури лікування. На даний момент біля хлопчика весь час знаходиться його тато, адже мама доглядає новонароджену дитинку. Хлопченя мужньо та без заперечень виконує всі прохання лікарів та тата, наче відчуває, що всі болісні процедури – необхідна умова для його одужання. Від нас, волонтерів, не можливо приховати сум, біль та відчай, які випромінюють очі тата Ярославчика. Десь глибоко шукають відповіді на одні й ті ж самі запитання: де брати кошти на лікування сина? як підростає малеча в сім’ї без їхньої чоловічої допомоги та підтримки.

За останні два тижні ми витратили на гепатопротектори для Ярослава всі кошти, які були зібрані для нього. Кошти, які створювали «запас міцності» на кілька наступних блоків раптово закінчилися! Найближчим часом потрібно оплатити обстеження та придбати наступні ліки:
Гептрал 400 мг фл. – 1 уп.
Бетаргін р-н 10 мл амп.- 1 уп.

З цією метою нам терміново потрібно зібрати понад 2000 грн. На сьогоднішній день ми можемо підтримати родину хлопчика молитвами та коштами, які потребує Ярославчик для подальшого перебування в лікарні. Допоможіть йому продовжувати подвійну боротьбу не тільки з нефробластомою, а й гепатитом!
Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Гамзи Ярослава

КАРТА ПРИВАТБАНК
5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду
Призначення платежу – добровільна пожертва для Гамзи Ярослава

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Гамзи Ярослава

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*