Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наступне фото проекту благодійного фонду “Скарбниця Надії” “Я-переможець!”.
Це наша подяка людям, які допомагають дітям долати рак. Завдяки лікарям, медсестрам, донорам, жертводавцям, волонтерам ці неймовірні фото через кілька років після хіміотерапії стали реальністю.

Між цими двома фотографіями Ярославчика Гамзи майже три роки часу. З першого погляду здається, що між ними немає різниці. Можливо таке враження складається через те, що Ярик дуже дрібненький, мініатюрний хлопчик. Та ось на першому фото малюку лише три роки, він повернувся з Інституту раку після операції на нирці і розпочав хіміотерапію. А зараз хлопчику вже 6 років, він загадково посміхається, хвороба позаду, в черговий раз поїздка в лікарню обернулась такою участю в проекті «Я – переможець!».

Як і тоді, Ярикові темні очі мов притягують до себе. Розпитую його як він поживає. Виявляється, що готується до школи. Авжеж! Зовсім дорослий хлопчик. Не віриться, що півторарічне лікування нефробластоми (рак нирки) залишилось в минулому. Але як зараз пам’ятаю, що майже весь час поряд із Ярославом був тато. На початок хвороби сина, в родині чекали на поповнення. А ще згадую, що попри важке лікування хлопчик був рухливий і допитливий. Важкими були ті дні, коли його простір обмежувався лише ліжком. Тоді в нагоді ставало все: машинки, пазли, розмальовки… А ще пам’ятаю його дзвінкий голосочок, яким він нагадував маленького казкового гномика))) А ще згадується закінчення лікування Ярослава. Коли після 12 блоків хімії, він майже два місяці не міг поїхати нарешті додому через пневмонію. Новини про хлопчика тоді були найтривожніші. Але і це він подолав!

Маленький Ярик мужньо витримав тривале та виснажливе лікування, повернувся додому, вже готується до першого класу. Ми щиро вдячні всім тим, хто був поряд і завжди приходив на допомогу хлопчикові! Віримо, що все у нього буде добре!

Дякую Євгенія Петровська за фото під час лікування і після одужання. Дякую Ірина Тищук за друк перших фото. Дякую Юрій Яцюк за величезну допомогу в реалізації проекту.

#фонд_Скарбниця_Надії
#РакНеВирок
#РакДурак
http://skarbnitsya.org

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*