Благодійний фонд Скарбниця Надії

Доповнення від 09.03: Прохання закрите. Необхідна сума зібрана. Дякуємо всім за допомогу!
Лікування наших малюків Назарія Бензи та Ярослава Гамзи знову призупинено. І цьому є абсолютно логічне пояснення. Назарчик знаходиться на фінішній прямій, лікування повинно скоро завершитись. Завершується останній блок з цитозару. Але маленький організм вже сильно виснажений, і обвал аналізів відбувається все частіше. А вийти з такого стану все складніше. Сьогоднішній день знову приніс новину, що аналізи хлопчаки впали і терміново необхідний альбумін. Хоча б один флакон в день. Флакончик 20% альбуміну коштує 1300 гривень. Скільки таких флакончиків знадобиться Назару – лікарі сказати не можуть. Минулого разу знадобилося 5 флаконів. Кошти, зібрані для хлопчика в минулий раз, ми витратили також на альбумін. Тому знову просимо про допомогу для Назарія!

Nazar2
Ярославчик Гамза тільки недавно пройшов «екватор» лікування нефробластоми. І за кілька останніх тижнів були переживання і очікування результатів обстеження на грибкову інфекцію. Слава Богу, все обійшлося! Аналізи підтвердили, що грибів в маленькому організмі немає. Але цей восьмий блок хімії дається дитині зовсім не просто. Мама Інна розповідає про самопочуття синочка: «Ярослав проходить восьмий блок. За зовнішнім виглядом здається, що відчуває він себе добре. Адже він сміється, грається, любить, щоб приділили йому ласку і тепло. Але це тільки зовні. Ярославчика мучать болі в животі. Та й аналізи «обвалилися». І щоб поліпшити стан синочка, йому призначають різні ліки. Багатьох немає у відділенні. Інші – не дешеві. Ми просимо вас допомогти нашому Ярославчику продовжити лікування і від щирого серця дякуємо за попередню підтримку ».
По результатам аналізів Ярославу потрібен 10% альбуміну, ціна якого за флакон 800 гривень. І також ми не можемо вказати необхідну кількість цього препарату. Хлопчик щодня здає аналізи і тільки за їх результатом приймається рішення. Ми тільки оплатили обстеження на гриби і кошти, зібрані для Ярослава, закінчилися. Будь ласка, допоможіть дитині «підняти» аналізи і продовжити лікування!
Контактні дані
Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / с 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для (ПІБ дитини)

КАРТА ПРИВАТБАНК
Карта № 5169 3305 0192 5611
(Карта відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду).
Призначення платежу – добровільна пожертва для (ПІБ дитини)

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / с 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для (ПІБ дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*