Благодійний фонд Скарбниця Надії

Лікування в онкологічному відділенні майже завжди перебуває на екстремальній швидкості. Не можливо спрогнозувати та передбачити як поведе себе виснажений хіміотерапією організм. Тому дуже часто наші прохання лунають під гаслом: «терміново» та «на вчора». Та ми завжди віримо та надіємось, що допомога прийде!

За останні три тижні в лікуванні Макса виникла пауза. Після хімії стан його погіршився і він потрапив до реанімації. І з вашою допомогою ми змогли закупити необхідні ліки для хлопчини. Після стабілізації стану його перевели назад до відділення і розпочалась пауза. Та це не просто пауза в лікуванні, коли і лікарі, і батьки чекають аби організм дитини «відпочив» від хімії. У Максима тримається температура. При цьому не обійтись без антибіотиків.

Напередодні Різдва Максимові призначили антибіотик Піперацилін. Організм хлопчика зреагував – температура стала спадати. Станом на сьогодні треба продовжувати лікування. Ми взяли в борг Піперацилін. За кілька святкових та вихідних днів на рахунок фонду коштів для Макса не надходило, а той «запас», що був швидко закінчився. Тому ми знову звертаємось, допоможіть цьому хлопчині! Треба терміново погасити борг перед аптекою.

За ці кілька тижнів в житті Макса сталась і визначна подія – йому виповнилось 13 років. Як це нелегко, в такому віці, зустрічати новий рік, святкувати день народження та провести веселі різдвяні дні в стінах лікарні! Та коли у Максима і його мами настрій на перемогу, то й це випробування вони подолають. І святковий настрій не полишить їх. Мабуть тому так проникливо лунала колядка у виконанні мами та сина, яку волонтерам довелось почути у відділені!

Зараз у нас завдання знайти 3000 гривень аби розрахуватись з аптекою за 9 флаконів Піперациліну для Максима. Ми звертаємось до вас з проханням: допоможіть Максу! Хай Різдвяне диво ще  на трошки продовжиться для цього сміливого хлопчини!

Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Гаврилюка Максима

КАРТА ПРИВАТБАНК

5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду

Призначення платежу – добровільна пожертва для Гаврилюка Максима

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Гаврилюка Максима

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*