Благодійний фонд Скарбниця Надії

6-річна Христина Гром з Дубровицького району тільки-тільки закінчила 5-й блок хімії. А аналізи дівчинки вже стрімко посипались. Христинці терміново потрібні кошти на Нейтромакс та Гемакс – ліки, що «піднімають» лейкоцити та гемоглобін.

В жовтні дівчинка перенесла ще одну операцію в Інституті раку. Ця операція була діагностичною. Так як перший раз дівчинку оперували в районному центрі, в терміновому порядку і не очікували, що у неї пухлина, то їй було призначено лапароскопічну операцію. Під час цієї операції було взято додатково гістологічний матеріал. Результаті цього обстеження порадували і лікарів, і маму дівчинки. Після операції Христинка повернулась до Рівного, щоб пройти ще два блоки хімії.

Перший час дівчинка незатишно почувалась у відділенні. А ось зараз, після перепочинку вдома та поїздки до Києва, вона більш впевненіша. Мама Христини розповідає, що донька, не зважаючи на вік, дуже кмітлива. Вона пильно слідкує за розмовою лікаря та мами, контролює вдома рідних, аби вони не приходили до неї бодай з найменшими проявами застуди.

Саму «хімію» Христина проходить досить швидко і без ускладнень. А ось після неї аналізи «обвалюються» дуже стрімко і довгий час їх не можливо підняти. Тоді потрібні різні ліки, щоб організм дівчинки зміг справитись з наслідками хімії. Зараз Христині призначили Нейтромакс та Гемакс. Але коштів на рахунку фонду для дівчинки вже немає. Христині знову потрібна ваша допомога! Будь ласка, допоможіть їй відновитись після блоку хімії!

 

 

Контактні дані

Мар’яна Рева (координатор) – (098) 452-69-16

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Гром Христини

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Гром Христини

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Гром Христини

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*