Благодійний фонд Скарбниця Надії

Коли мама сама виховує дітей – це завжди важко. Коли дітей четверо – це ще набагато важче. Та ця велика дружна сім`я Гром намагалася не звертати увагу на труднощі та підтримувати одне одного.  Мама Надія працює в шкільній їдальні. Старша донька вже має свою родину і нещодавно народила дитинку. Другій донечці 15 років і вона займається баскетболом. Третій донечці 10 років і її улюблене заняття – це плетіння з бісеру. А наймолодша – шестирічна Христинка, як і всі менші діти – улюблениця всієї родини. Вона дуже енергійна, добра, чуйна та лагідна дитина. Найбільше вона любить гратися та спілкуватися з іншими дітьми.

Здається, ще зовсім недавно Христина готувалась до першого класу, вчила літери та цифри, читати та рахувати. А сьогодні – дівчинка у відділенні онкогематології, проходить важке лікування. Мабуть саме тому і нагадала мені Христинка квіточку, яку пересадили її на нове місце. Але поки що цій квіточці некомфортно, страшно та боляче. Так і Христина. Вона лякається нових людей у палаті. Починає плакати і її надзвичайно тяжко викликати бодай на якусь розмову. Навіть фотографуватись не змогла. Так їй страшно.

Та є дещо, що допомагає дитині забути про біль лікування. Це творчі заняття. Тільки пролунало у коридорі «будемо малювати», як у дівчинки загорілись оченята. Не зважаючи на крапельницю та інфузомати, вона активно зарухалась та стала готувати місце собі для творчості. А вже за кілька хвилин вони з мамою, в чотири руки розмальовували вітражними фарбами кумедне кошеня. І вже за цією роботою мама Христинки поділилась, що за попередній блок донька на кожному творчому занятті зробила якусь поробку.

Христинка захворіла раптово. 23 травня 2017 року в неї почав боліти живіт. Дівчинку направили на операцію з видалення апендиксу в районну лікарню смт Дубровиця.  Під час операції лікарі виявили пухлину в животику дитини. Результати аналізу пухлини з Національного інституту раку підтвердили, що пухлина злоякісна, і дівчинці поставили діагноз «гермінативна пухлина лівого яйника». Христині призначили блоки хіміотерапії і направили на лікування в Рівненську обласну дитячу лікарню.

11 липня дівчинку підключили до першого блоку хімії. Всі ліки на цей блок мама купувала самостійно.  2 серпня Христинці почали капати другий блок хімії. Мама купила Блеоміцин, Етопозид та Цисплатину дівчинці виділили в лікарні. Лікар передбачає, що в найближчі дні після хімії в Христинки почнуть падати аналізи, а в запасі у дівчинки немає жодного флакона колонієстимулюючих ліків. До кінця тижня для Христини треба придбати 5 флаконів препарату Грастим на суму 3000 гривень. Будь ласка, допоможіть!

 

Контактні дані

Мар’яна Рева (координатор) – (098) 452-69-16

 

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Гром Христини

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Гром Христини

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Гром Христини

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*