Благодійний фонд Скарбниця Надії

Про 12-річного Дмитра ми писали лише один раз, в жовтні, коли батькам було вже тяжко фінансово справлятись із лікуванням сина. Хлопець розпочав лікування лімфогранулематозу в липні. І станом на зараз вже пройшов 4 блоки хіміотерапії та перший етап опромінення. На минулому тижні Діма повернувся в Рівне для продовження променевої терапії. Першу частину довелось проходити у Луцьку. Госпіталізація в лікарню в іншій області та проходження там опромінення повипливали на фінансове становище родини. Адже, як іногороднім родині хлопчика довелось взяти всі фінансові витрати лікування на себе. Але опромінення неможливо було відкладати.

По поверненні з Луцька мама Діми зателефонувала і розповіла, що 1-й курс опромінення син пройшов успішно. Звичайно, в чужому місті та в іншій лікарні було набагато тяжче, незвично. Але найголовніше – це одужання сина. Також Ірина поділилась своїми надіями на те, що продовжувати опромінення все ж дуже хочеться в Рівному.  Так і сталось.

Діма разом з мамо вчасно приїхали в лікарню. Хлопець пройшов необхідні обстеження. І вже у четвер розпочав опромінення. Ми зустрілись у відділенні, коли Діма разом з мамою повернулись ввечері з онкодиспансера. Не зважаючи на місце, де ми бачимось, відчуваєш радість, що наш підопічний повернувся назад і продовжує лікування!

В розмові з мамою стало відомо, що зараз в лікарні крім Діми, ще й його менша сестричка. Вона перебуває в очному відділенні. Кілька тижнів тому дівчинка поскаржилась, що у неї болять очі. Мама звернулась до лікарів. І за результати обстеження дитині рекомендували стаціонарне лікування. Та залишити доньку в районній лікарні в Дубровиці, а старшого Діму везти в Рівне на опроміненя – це тяжке випробування для мами. Було вирішено, що краще і донька буде проходити лікування в Рівному. Так, тепер Ірина розривається на два відділення…

Попереду у Діми ще близько трьох тижнів опромінення. Вже є призначення ліків через підвищені печінкові проби, еста-ліпон та галстена. А також потрібно буде пройти обстеження в приватній лабораторії. На рахунку фонду коштів для Діми вже не лишилось. А родині стало важче, адже лікування потребує одразу дів дитини. Ми дуже просимо вашої допомоги для хлопчика!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ «УкрСиббанк»

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Ярмошевича Дмитра

 

КАРТКА ПРИВАТБАНК  № 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Ярмошкевича Дмитра

 

ПРИВАТБАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ «ПриватБанк»

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Ярмошкевича Дмитра

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*