Благодійний фонд Скарбниця Надії

Сашко повернувся у відділення наприкінці минулого тижня. Повернувся достроково. Попередній, 5-й блок хімії пройшов відносно легко. І хлопчик поїхав додому відпочити та відновитись перед останнім блоком хімії. Та, видно, виснаженому дитячому організму все важче «відходити» від хімії. І вдома Сашкові ставало не краще, а навпаки – стан його погіршувався. І єдиним порятунком стало повернення до лікарні.

«Обвал» по всіх показниках крові змусив лікуючого лікаря одразу ж призначити самі різні ліки і навіть тромбоконцентрат. Кілька днів інтенсивного лікування і йому ніби стало краще. Було вирішено не втрачати час і заступити на останню шосту хімію. Та вже на другий день від початку стан Сашка став знову погіршуватись. Висока температура і знову дуже низькі аналізи. Саша знову зупиняється в основному лікуванні. Потрібно терміново «виводити» його знесилений організм з такого небезпечного стану. Потрібні ліки, фінанси…

На рахунку фонду для Сашка було 5 тисяч гривень. За кілька попередніх днів ми витратили половину суми на підтримуючі ліки для блоку хімії. Сьогодні Саші терміново призначили препарат Альбунорм 20% . Флакон коштує майже 2 тисячі гривень. Один флакон ліків на сьогодні купили. Але кошти раптово закінчились! З досвіду знаємо, що курс лікування буде тривати щонайменше кілька днів. Все залежить від того, як швидко організм хлопчика зможе відновитись і чи не буде потреби в інших ліках. Та вже завтра ми не зможемо придбати ліки для Саші. Ми звертаємось до всіх небайдужих людей: допоможіть, будь ласка, хлопчику! Майже все лікування позаду. Родина хлопчика вже зовсім виснажена фінансово. Залишилось не так багато, але без вашої допомоги Сашку та його батькам не справитись!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Юхимчука Олександра

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Юхимчука Олександра

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Юхимчука Олександр

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*