Благодійний фонд Скарбниця Надії

Сашко проходить третій блок хімії. Зараз хлопчик цілодобово  знаходиться під крапельницями. Але вже в суботу введення хімії закінчиться та його «відключать» від систем та інфузоматів. Залишилось зовсім не багато… Але вже зараз показники аналізів у Саші поступово знижуються. Мама хлопчика хвилюється, що по закінченню хімії буде суцільний «обвал» аналізів.

Крім того думки мами зайняті де відшукати кошти на обов’язкове обстеження за кордоном. Мова йде про MIBG-сканування, без якого не обійтись. І на яке треба не один десяток тисяч гривень. Обстеження необхідно пройти після 4-го блоку, у вересні. Часу залишається небагато, а коштів немає.

Саша поступово звик до лікування, до відділення. Завжди приходить до волонтерів на творчі заняття і намагається зробити все якнайкраще.

Зараз хлопчика чекає закінчення третього блоку хімії та відновлення після нього. На жаль, після останнього нашого прохання про допомогу Саші,  на рахунок фонду коштів для хлопчика прийшло зовсім небагато. Вистачило лише на поточні потреби в ліках. А ось на відновлюючі медикаменти вже коштів нема. Зараз не найкращий час для збору коштів. Так сталось, що літні місяці – це повільні і невеликі збори. Але Сашкові потрібні ліки, адже хвороба не обирає зручних сезонів та місяців. І ми знову просимо у вас допомоги для хлопчика. Ми не можемо передбачити які будуть потреби в ліках, але будь яка ваша допомога – важлива! Будь ласка, допоможіть Саші!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Юхимчука Олександра

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Юхимчука Олександра

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Юхимчука Олександра

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*