Благодійний фонд Скарбниця Надії

9-річний Андрій Климов з Сарненського району дуже мовчазний та врівноважений хлопець. Ніби звичайний хлопчак. Лише трошки збентежений неочікуваною хворобою, лікарнею та новими подіями у житті.

Несподівана хвороба завітала у життя багатодітної родини Климових. Андрій – найменша дитина. В очах мами Андрія застигло питання: чому найменшому синочку, такому домашньому та спокійному випали нелегкі випробування? Андрій – надія та опора батьків. Батьків вже немолодих. Тато хлопчика  – пенсіонер, мама до нещодавно працювала листоношею та потрапила під скорочення, адже довелося поступитись місцем молодим колегам, у яких підростають дітки. Та ось як несподівано обернулось життя, тепер, навіть, невелика зарплата, могла б допомогти у лікуванні сина. Та за добрими вчинками не варто жалкувати!

Андрій належить до тих дітей, які попри свій мовчазний та тихий характер, намагаються чим найшвидше влитись у будь-який колектив. Хлопчик дуже активно та швидко долучається до творчих занять. Надзвичайно старанний та допитливий.

Попереду у родини нелегкий час – лікування лімфогрануломатоза у сина. Чимало коштів потрібно. Та не тільки в пошуку коштів справа. При захворюванні Андрія основним препаратом хіміотерапії є препарат Натулан. Це один з тих препаратів, який надзвичайно дорогий, і відсутній в аптеках. На початок лікування хлопчику Натулан було надано нашими друзями з РЧБО «Серце дітям України». Невідомо яка ситуація буде надалі з препаратом. Зараз хлопчик вже розпочав лікування. Батьки своїми силами придбали препарати для початку лікування. Але які зрештою можуть бути фінансові можливості у родини, яка живе за рахунок пенсії та домашнього господарства? Ми звертаємось до вас з проханням допомогти Андрію. Для продовження лікування потрібні препарати хіміотерапії:

Вінкристин Тева 2 мг – 1 фл.

Доксорубіцин  Тева 50 мг – 1 фл.

Ця хімія коштує майже 1000 гривень. Але родина знаходиться в скрутному становищі, а попереду крім лікування необхідно буде оплатити і різноманітні обстеження. Будь ласка, допоможіть Андрійкові!

Координатор Юлія Кутик 097 93 80 754

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Климова Андрія

КАРТКА ПРИВАТБАНК

5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду

Призначення платежу – добровільна пожертва для Климова Андрія

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Климова Андрія

Scan10009

Scan10010

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*