Благодійний фонд Скарбниця Надії

Аня, Анічка, Анюта. Саме так хочеться звертатись до цієї русявої дівчинки з карими оченятами. Аня Коваль закінчила лікування фіброматозу. Лікування з кількох десятків блоків хімії, кількох операцій, кількох років, проведених в лікарнях. Лікування надто важке і тривале для такої малечі. А найстрашніше – невизначеність, адже при такому діагнозі є завжди ризик, що неочікувано повернеться хвороба.

Анічка потрапила у відділення, коли їй було трошки більше року. Виснажена важким лікуванням малеча запам’яталась надзвичайно сумним не по-дитячому виразом обличчя. Дівчинці важко було ходити самостійно, тривалий час її носили на руках або возили у калясці. А ще ця маленька дівчинка запам’яталась надзвичайною дружбою з подружкою Софійкою, з якою вони тривалий час ділили палату, іграшки та стіл на творчих заняттях.

Цей час лікування ніби давно минув. І лише необхідність ретельного обстеження дівчинки нагадує ті дні та місяці лікування. В квітні Анечці виповниться 6 років. Восени – перший клас. І дівчинка вже готується до цієї надзвичайно важливої події в своєму житті – відвідує підготовчі заняття. А вже зараз Ані треба пройти МРТ. Аби «тримати руку на пульсі», знати чи все гаразд, чи не повернулась підступна хвороба? Вартість такого обстеження дівчинки – 2500 гривень. Для багатодітної родини з далекого поліського села це просто захмарна сума! Родина живе лише за рахунок домашнього господарства та сезонних заробітків.

Наше прохання до людей з щирими та небайдужими серцями! Допоможіть, будь ласка, зібрати кошти для оплати МРТ для Ані! Для всіх нас 2500 гривень – це не багато, а для дівчинки та її родини впевненість у завтрашньому дні та надія на майбутнє!

Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Коваль Анни

КАРТА ПРИВАТБАНК

5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду

Призначення платежу – добровільна пожертва для Коваль Анни

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Коваль Анни

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*