Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наші постійні помічники та жертводавці давно знають чарівну дівчинку – Анічку Коваль.

Дитина фактично виросла у відділенні онкогематології РОДЛ. З двохрічного віку дівчинка бореться з доброякісною пухлиною, яка має назву агресивний фіброматоз. Від злоякісної ця пухлина відрізняється лише тим, що не дає метастазів, а у всьому іншому лікування її таке ж як онкологічної. На жаль, поки лікарям не вдається подолати хворобу. Аню вже багато разів оперували, призначали хіміотерапію, знову оперували. Та пухлина знову починає рости.

Між попередніми операціями в Ані був інтервал кілька місяців, а ось після останньої пройшов всього місяць і УЗД показало що пухлина знову є. Мама в терміновому порядку записала доньку на МРТ органів малого тазу з контрастом. В Рівному такий вид МРТ не можна зробити, тому дівчинці доведеться їхати до Львова. Це додаткові витрати на проїзд.

Ми дуже просимо допомогти Ані. Сума, яку необхідно зібрати, з одного боку невелика 2880 грн, а з іншого доволі суттєва для багатодітної родини, виснаженої постійним лікуванням молодшої донечки. Ця родина дуже скромна, вони звертаються за допомогою коли вже дійсно край.

І Анютка, і її мама Галя дуже тихі, скромні та сором`язливі. Подивіться яка Аня гарна на цих фото з дня краси у відділенні онкогематології! Волонтери проводили свято 9 травня. Дівчинка тоді відновлювалась після чергової операції і прийшла на свято з хірургії. Спочатку Анютка трошки соромилась, а потім з радістю погодилась, щоб майстрині зробили їй манікюр з веселими наліпками та гарну зачіску.
Допоможіть Ані пройти важливе обстеження!

Контактні дані
Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916


Реквізити для надання допомоги:
УКРСИББАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ «УкрСиббанк»
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Коваль Анни

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Коваль Анни

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Коваль Анни

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*