Благодійний фонд Скарбниця Надії

Прохання закрито! Аня пройде МРТ безкоштовно у МЦ “Асклепій”. Дякуємо лікарю центру – Ірині Олексіївні, за небайдужість, допомогу та сприяння!

Завжди приємно чути в телефонній трубці голоси батьків діток, які вже закінчили лікування. Під час таких розмов дізнаєшся, що нового сталось в їх житті. Адже за буденними справами швидко минає час і вже важко пригадати, коли бачились востаннє. Та інколи в таких розмовах лунають і прохання про допомогу. Кілька днів тому мама Анютки Коваль зателефонувала у розпачі з проханням допомогти пройти МРТ.

Цього року Аня пішла до першого класу, про який вона так довго мріяла. Дівчинка намагається не відставати від трьох старших братів і надолужує той втрачений час, який минув в лікарняних стінах. Вона дуже рухлива, активна та непосидюча. Це важко уявити, адже в пам’яті залишився образ дворічної русявої дівчинки, яка дуже мало посміхалась під час перебування у відділені.

koval2

У дівчинки складний діагноз – фіброматоз. Було багато блоків хімії, кілька операції. А ще хвороба намагалась повернутись. Не зважаючи на тривале важке лікування, є ризик того, що хвороба все ж може повернутись. І для контролю Ані необхідно раз у рік проходити МРТ. Цього разу обстеження заплановано на середину грудня. Та виникла перепона у проходженні МРТ – наразі в Рівному жоден з діагностичних центрів не проводить таке обстеження 6-річним діткам. Довелось шукати інші варіанти.  Один з них – МРТ у Львові. Приватний медичний центр проводить таке обстеження, але вартість його становить 4 тисячі гривень. Для багатодітної родини – це захмарна сума! Якщо ми зберемо необхідні кошти, батькам ще треба буде шукати кошти на дорогу. Тому ми звертаємось до вас з проханням допомогти оплатити МРТ для Анютки! Без цього обстеження дівчинка не зможе почуватись у безпеці, що хвороба не повернеться. Будь ласка, допоможіть Ані!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Коваль Анни

КАРТА ПРИВАТБАНК

5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду

Призначення платежу – добровільна пожертва для Коваль Анни

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Коваль Анни

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*