Благодійний фонд Скарбниця Надії

Прохання закрито, необхідна сума зібрана. Дякуємо за допомогу!

В цій кароокій красуні важко впізнати нашу давню знайому Анюту Коваль! Життя дівчинки складається так, що вже 6 років вона живе із діагнозом «агресивний фіброматоз». Доволі рідкісна хвороба, мало вивчена, через що ефективне лікування її досить складне.

7-річна Анюта пройшла безліч блоків хіміотерапії, опромінення, операції. А хвороба час від часу повертається. І тоді дівчинці стає важко ходити, вона не може ступити на ніжку. В листопаді минулого року Аня пройшла МРТ, за результатами якого виявилось, що пухлина з’явилась знову і довелось робити операцію. Контрольні обстеження в травні і липні цього року знову викликали занепокоєння, що пухлина росте.

Спілкуючись з Анютою та її мамою, я дивуюсь тому, як багато може винести дитина! Адже 6 років із семи життя дівчинки неодмінне пов’язане із лікарнями! Я пам’ятаю її зовсім маленькою і радію, якою чудовою красунею стає Аня! Ще років 10 і вона зможе стати моделлю! Її сором’язлива посмішка та дуже щирий погляд притягують! Перші хвилини Анюта, як завжди трошки соромиться. Але зовсім скоро вона вже весело щебече, розповідаючи, що перейшла вже до другого класу, що вдома має кошеняток і як вона любить маму. Довге та виснажливе лікування такої маленької дівчинки тільки зміцнило її зв’язок з мамою. А старші брати безмежно люблять меншу сестричку і, знаючи, як нелегко її доводиться, оберігають її та дбають про неї.

Зараз Анюта вдома. Результати КТ в липні не дають конкретної відповіді чи є пухлина і чи збільшується вона. Дівчинці призначено МРТ на 28 вересня . Вартість цього обстеження близько 3 тисяч гривень. Таких коштів у багатодітної родини з Березнівського району немає. А крім оплати обстеження батькам Ані потрібно знайти кошти на дорогу до Львова, адже цього разу обстеження можна пройти лише там. Тому ми знову просимо вас, наші друзі, допомоги для Анюти!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Коваль Анни

КАРТА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду

Призначення платежу – добровільна пожертва для Коваль Анни

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Коваль Анни

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*