Благодійний фонд Скарбниця Надії

Вероніка дуже весела і балакуча дівчинка. Приходиш до неї в палату, а вона одразу все тебе розпитує, показує свої іграшки, розповідає як скучила за старшими сестричками. Дівчинка вже звикла в онковідділенні і заряджає всіх інших дітей та мам своїм оптимізмом. А ще розповідає, що до сестричок їй зараз далеко їхати, бо вони залишились дома в селі Дібрівськ Зарічненського району.

У Вероніки рак нирки (нефробластома). Хвороба проявила себе раптово. Одного дня мама побачила в сечі доньки кров, але дівчинку нічого не турбувало, не було ніякого болю. Одразу поїхали в районну лікарню, а звідти – в обласну. Після встановлення діагнозу Вероніка швидко  пройшла перші блоки хіміотерапії  і  11 квітня дівчинці видалили ліву нирку, яку з`їла злоякісна пухлина. Дівчинка продовжила проходити курси хіміотерапії . Загалом вона непогано витримувала хімію, тільки дуже схудла і після кожного блоку в Вероніки довго не піднімаються аналізи.

Буває так, що біда не приходить в родину одна. Родина Вероніки добре знайома з нашим відділенням онкогематології. 12 років тому тут проходив лікування від лейкозу рідний дядько дівчинки. Зараз він вже дорослий чоловік, має двох дітей. Тому мама і тато дівчинка не впадають у відчай і вірять що лікарі та добрі люди допоможуть їх доньці подолати хворобу. Тільки батьки Вероніки оговтались з новиною, що дитину треба довго лікувати, як сталося нове лихо. Поки мама з дівчинкою були в лікарні, а чоловік з двома старшими доньками дома, вночі загорілася їх хата. Згоріла вщент половина хати, знищено всі документи, майже всі домашні речі. Як лікувати далі дитину батьки навіть не уявляють.

Попереду у Вероніки курс опромінення. На нього треба заступати чим скоріше, бо на КТ видно збільшені лімфатичні вузли в легенях. Це означає що рак ще не відступив і час зараз грає проти дитини. Щоб заступити на опромінення дівчинці треба підняти аналізи після хімії. На найближчі дні треба 5 флаконів препарату Грастим. Це 3000 гривень, яких в родині немає.

Дуже просимо про допомогу для маленької  Вероніки. Дівчинка мріє піти разом з однолітками і перший клас. Цю мрію можна здійснити тільки завдяки добрим людям.


Контактні дані
Рева Мар`яна (координатор) – (098) 45-26-916

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Ковтунович Вероніки

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Ковтунович Вероніки

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Ковтунович Вероніки

#фонд_Скарбниця_Надії

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*