Благодійний фонд Скарбниця Надії

Минуло більше року, як восьмирічний Андрій з Рокитнівського району закінчив лікування і вже в почесному статусі «випускника». Лікування лімфоми Беркітта позаду, але ще не закінчений той період, коли пересторога дуже важлива. Після закінченнюя лікування йому було призначено регулярне КТ, щоб переконатись, що хвороба відступила. І весь цей час, хлопчисько регулярно приїжджав на обстеження. Восени минулого року ми просили вас допомогти пройти чергове КТ. Адже для багатодітної сім’ї поїздка до обласного центру і дороге обстеження – це фінансове випробування. Спасибі вам за своєчасну допомогу! Завдяки вам Андрій два рази поспіль вчасно проходив КТ.

Але на останньому обстеженні лікарів занепокоїли результати. Андрію необхідно терміново пройти дороге обстеження на грибкову інфекцію. Є побоювання, що саме гриби стали причиною поганих результатів КТ. Для онкохворих дітей грибкові захворювання – це завжди ризик. А ще чималі фінансові витрати для батьків.

Зараз в нашому відділенні дуже багато дітей – для Андрія немає вільного місця, але вже в четвер він має приїхати в лікарню і на цей день лікар призначила обстеження. Тато хлопчика зателефонував і просив про допомогу. Всі зібрані перед цим кошти ми витратили на КТ. А тепер потрібно терміново близько 2 тисяч гривень. Для Андрія це вкрай необхідно. Для лікарів – важливо, щоб призначити правильне лікування. Для батьків – складно, адже вони не знають де взяти таку суму за два дні.

Ми просимо вас допомогти хлопчикові пройти це дуже важливе обстеження на грибкову інфекцію. 2 тисячі гривень дуже терміново! Допоможіть, будь ласка, Андрію!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лесковця Андрія

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лесковця Андрія

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лесковця Андрія

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*