Благодійний фонд Скарбниця Надії

Маленька Вероніка Лесковець продовжує мужньо боротися з раком крові. Лікування йде дуже важко з першого дня хіміотерапії. Лікарі були змушені зупинити хіміотерапію через низку проблем у дівчинки. Першими почалися негаразди з кишківником. У Веронічки постійно болів животик, вона плакала. Коли не допомагали жодні ліки, дівчинку перевели  на довенне харчування, але і воно не підійшло малечі. Кілька днів ситуація була вкрай важка, бо до проблем з кишківником додалася пневмонія,  постійні болі в ніжках, часті головні болі. Дівчинка не вставала, не сідала, відмовлялась їсти. Вероніку перевели до реанімації з пульсом  183. Маму попередили, що проблем дуже багато і може статися все найгірше. Лікарі прийняли рішення  заборонити дитині їсти – це був єдиний вихід  щоб вирішити проблему з кишківником. Дівчинка провела в реанімації всього добу, але неможливо описати словами, яка важка ця доба була для неї і для її мами. Ще протягом тижня після повернення з реанімації маленькій красуні капали лише ліки, багато глюкози і не давали їсти жодного шматочка. Таке важке обмеження дало результат, ситуація з кишківником значно покращилась. Зараз дівчинка на доволі жорсткій дієті, їй дозволили їсти лише супчики, каші, творог. М`ясо чи риба мають бути приготовлені на пару. Не можна молочних продуктів, мучного, печива, фруктів.

Не зважаючи на такі випробування трирічна Веронічка знаходить в собі сили боротися за життя. Як тільки настало незначне покращення вона вчилася ходити як мала дитина. Ступала кілька кроків і одразу просилась до мами на руки. Зараз дівчинка намагається кожну вільну від крапельниць хвилинку виходити в коридор до подружок. На жаль, в нашій гематології зараз багато маленьких щебетух, і дівчинка має з ким гратися в веселі ігри.

На сьогодні Вероніці знову почали капати хімію. Малеча зараз на 30 дні першого протоколу. В дівчинки вже починають падати аналізи і знаючи попередні  проблеми дитині вкрай необхідно мати запас ліків на вихідні. Ліки нам треба придбати до п`ятниці, а на рахунку фонду лише 1 тисяча гривень. Це проти списку ліків на 16 тисяч гривень:

Біовен 10% 50 мл – 4 фл.

Грастим 0,3 мг – 2 фл.

Уромітексан 400 мг – 3 амп.

Тазпен 4 г – 10 фл.

Берлітіон 300 мг амп. – 2 уп.

Гептрал 400 мг амп. – 1 уп.

Бісептол 120 табл. – 2 уп.

Ніфуроксазид сироп – 1 фл.

ККБ 50 мг амп. – 1 уп.

Тіотріазолін 2,5% амп. – 1 уп.

Фізрозчин 200 мл – 48 фл.

 
Дуже просимо вас допомогти дівчинці. Ваша допомога вкрай необхідна.

 

Контактні дані

Мар`яна Рева (координатор) – 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лесковець Вероніки

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лесковець Вероніки

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лесковець Вероніки

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*