Благодійний фонд Скарбниця Надії

Не існує правил, які не мають винятків – так нас вчили в школі. Сьогодні ми відступаємо від одного з основних правил фонду “не збирати кошти на приватні картки батьків”. Бо ситуація виняткова.

Веронічка Лесковець завершила лікування раку більше року тому. Зараз дівчинка продовжує приймати дома препарати хіміотерапії в таблетках. Але проблеми зі здоров`ям поки не полишають дівчинку.

У Веронічки ще під час основного лікування раку виявили гепатит В. Після завершення курсів хіміотерапії в дівчинки почались судоми, причину яких лікарі поки не можуть пояснити. Лікуваня гепатиту йде дуже погано, ліки практично не діють. Мама поїхала на консультацію до столиці і там дівчинці призначили препарат Ентекавір. Ці ліки під назвою Бараклюд кілька років тому продавались в українських аптеках, але а них завершилась реєстрація і купити їх офіційно по перерахунку благодійний фонд не може. Це не якісь вітамінчики чи добавки, це серйозний препарат. Інша наша підопічна дитинка Ліда Легкобит приймає Бараклюд вже більше року і результати аналізів по гепатиту В набагато кращі ніж за всі попередні роки лікування іншими ліками.

Вартість ліків на місяць 3200 гривень. Курс лікування – мінімум рік. Це величезні кошти для родини.

Просимо про допомогу!

Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916

Картка Ощадбанк
5167 4901 9029 7912 Лесковець Валентина (мама дівчинки)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*