Благодійний фонд Скарбниця Надії

4-річна Саша зараз в лікарні разом із бабусею. Через сімейні обставини та роботу мама дівчинки змушена бути далеко від донечки. В такий важкий час і для Саші, і для родини. Мама виховує дівчинку сама. І єдина її допомога і підтримка – це батьки, бабуся та дідусь дівчинки. Мама Юля лише на вихідних може приїздити до донечки. І тільки з наступного тижня зможе бути поряд із дитиною. Щоб ближче познайомитись із дівчинкою, я попросила маму написати розповідь про Сашу: «Моя донька, Лобач Олександра, завжди була енергійною дівчинкою, навіть гіперактивною. І вже в три місяці вона вперто намагалась сісти.

Вона дуже комунікабельна дитина. Любить постійно знаходитись в компанії інших діток, гратись з ними і дуже засмучується, коли надвечір всі розходяться по домівках. Сашенька дуже любить розповідати вірші, а більше – танцювати перед екраном телевізора! Проте найулюбленіша її справа – це, без сумніву, малювання. Олівці, фломастери та розмальовки завжди супроводжують її, де б вона не була.

Однак зовсім раптово ми дізнались про хворобу, що спіткала нашу доню – гострий лімфобластний лейкоз. Та попри все, ми віримо, що найближчим часом наше Сонечко буде повністю здоровою і ми будемо готуватись до школи, адже Саша так хоче вчитись у школі.»

Після спілкування з бабусею дівчинки, ідучи додому і бачачи, як радіють снігу та зимовим розвагам діти, я одразу згадала Сашу на лікарняному ліжку. Вона так само б весело вовтузилась у кучугурах снігу… Якби не хвороба…

Сашина родина – це мама, бабуся та дідусь. Тато не цікавиться донькою, майже від її народження. Та дівчинка поки не задає питання «де мій тато». Поки їй вистачає любові мами. Та як зараз важко мамі Юлі! Адже чоловіча підтримка зайвою не буває. Тим більше, коли це стосується здоров’я дитини. Мама Саши-Сонечка працює вчителем, за 30 кілометрів від домівки. Щодень, в будь яку погоду – довга дорога на роботу і назад, до донечки.

Вже за кілька днів поряд з дівчинкою буде мама. Зараз Саші дуже бракує матусі. Та і їй там, вдома та на роботі не легше. У молодої жінки вже прихопило серце від хвилювань. Але дівчинка маленька і без мами їй дуже важко.

Лікування Саші буде йти за протоколами. Перший вже розпочато. Родина з села, з самими скромними прибутками не може фінансово «витягнути» лікування лейкозу. Сашина мама – це одна з мам, які майже в перші тижні звернулась по допомогу. Це значить лише одне – попереду важкі випробування, і фізичні, і моральні, і фінансові.

Зараз Саші для продовження лікування необхідне наступне:

Доксорубіцин 10 мг -3 фл.

Даіапразол 40 мг – 10 фл.

Квамател 20 мг фл. – 2 уп.

Еспа-ліпон 300 амп. – 1 уп.

Осетрон 4 мг амп. – 2 уп.

Бісептол 120 мг таб. – 2 уп.

Ніфуроксазид -2 уп.

Гліцисед таб. – 1 уп.

Еспумізан таб. – 1 уп.

Орасепт – 1 фл.

Фізрозчин 200 мл – 24 фл.

Фізрозчин 400 мл – 12 фл.

Глюкоза 5% 200 мл – 24 фл.

На оплату цих ліків треба 3500 гривень. Ми звертаємось до небайдужих людей з проханням допомогти Саші-Сонечку. Дівчинка чекає на вашу допомогу!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

 

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лобач Олександри

 

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лобач Олександри

 

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лобач Олександри

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*