Благодійний фонд Скарбниця Надії

Саша-сонечко продовжує протокол хімії. Завдяки коштам, які надійшли після розміщення інформації про дівчинку, ми змогли придбати всі необхідні медикаменти. Щиро дякуємо кожній людині, яка відгукнулась на наше прохання про допомогу!

Минулого тижня до Сашулі нарешті приїхала мама! Адже маленькій дівчинці було вкрай важко знаходитись в лікарні без мами, хай навіть і з бабусею. Дівчинка страшенно сумувала та постійно питала: «Де моя мама, коли вона приїде?». Мама Юля тепер поряд із донечкою і сказати, що Саша змінилась – це не сказати нічого. Сашуля помітно заспокоїлась та стала більш відкритою до спілкування. Вона залюбки разом з мамою робить поробки на творчих заняттях. А як Саша щиро раділа сьогодняшнім подарункам від Святого Миколая!

Та не всі новину про Сашу-сонечко такі радісні. Дівчинка тільки розпочала лікування, а вже виникла потреба у додаткових ліках, а значить – і коштах. Справа в тому, що під час хімії імунітет дітей вражається так сильно, що вони стають надзвичайно вразливими до всіляких інфекцій: бактеріальних, вірусних. Ось і Саші зараз загрожує вірус герпесу. Щоб цього уникнути дівчинці призначено Віролекс 250 мг – 20 флаконів. Цих ліків у відділенні немає. Єдиний вихід захистити дівчинку – це придбати Віролекс. На жаль кошти, зібрані для Саші в перші дні вже закінчились, і ми змушені знову звернутись по допомогу до вас, друзі! Будь ласка, допоможіть дівчинці-сонечку врятуватись від герпесу!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

 

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лобач Олександри

 

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лобач Олександри

 

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лобач Олександри

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*