Благодійний фонд Скарбниця Надії

«Дуже хочеться розпочати свого листа словами подяки всім людям, котрі допомогали нам як матеріально, так і морально перенести перші місяці лікування нашої Сашеньки. Навіть не думали, що стільки людей відгукнеться на нашу біду. Тепер ми впевнені, що з такою допомогою та Божою ласкою ми подолаємо хворобу. І знову  так само безтурботно наша Сашенька бавитиметься з іншими дітками. Дякую всім, хто нас підтримував і підтримує надалі. Хай Господь дарує Вам здоров’я та оберігає Вас та Ваших рідних!!!

А у нас є гарні новини! Нарешті ми закінчили перший протокол лікування та розпочали протокол М. І нарешті наше Сонечко побувало вдома! І хоча не так довго, як би того хотілося, та все ж ми раділи і тому… Повірите, коли вона нарешті за 4 місяці вийшла на вулицю, ступила своїми ніженьками на землю, де вже проростала молода травичка, і побачила хмаринки в небі не зі стін лікарняної палати, стримати сльози було просто неможливо. Радості Сашуні не було меж. І знаєте, ніколи навіть найбажаніші її іграшки не приносили їй більше радості, як два Сашині котика, які зустрічали її в нашому подвір’ї!!!

Та ми знову в лікарні і продовжуємо боротьбу з хворобою. За  весь цей час Сашенька так виросла! Ніколи не думала, що вона з такою мужністю буде виносити щоденні муки у вигляді крапельниць, уколів, наркозів хіміопрепаратів… Неймовірно пишаюся нею.

Ми знову вимушені просити у Вас допомоги… Допоможіть нам, будь ласка, жити…»

Саша заступила на протокол М. Нагальна потреба – кошти на ліки. Адже важкий протокол – це не тільки препарати хімії, а й постійна потреба у підтримуючих ліках. А при низьких аналізах – колонієстимулюючі. Наразі навіть на такий перелік ліків коштів вже немає:

Грастим 0,3 мг/1 мл – 2 фл.

Есенціале амп. 5 мл – 1 уп.

Бісептол 120 табл. – 1 уп.

Ніфуроксазид табл. – 1 уп.

Бетаргин саше – 1 уп.

Просимо у вас допомоги для Сашуні-сонечка!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лобач Олександри

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лобач Олександри

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лобач Олександри

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*