Благодійний фонд Скарбниця Надії

Одразу дві наших підопічних дівчинки завершили лікування! Марійка Шелях та Сашуня Лобач нарешті поїхали додому після закінчення курсу опромінення. Вдома дівчатка ще будуть отримувати так звану «суху» хімію. Але основний курс лікування вони закінчили!

Марійка – це сильна духом і надзвичайно позитивна дівчинка. Її оптимізм буквально заряджав всіх, хто був поруч. Дійсно, навіть, сусідство по палаті з Марійкою дуже позитивно впливало на інших дітей. А ще Марійка – справжня помічниця. І для мами, і для інших батьків у відділенні. Вона з легкістю знаходить спільну мову і з дітьми, і з дорослими, і з персоналом у відділенні. А кращої няньки для малюків у відділенні годі і знайти! Вона завжди знала як справи у інших, як почуває себе сусід по палаті. Ці дивовижні риси в характері 13-річної дівчинки викликають щире захоплення у нас – дорослих!

Саша Лобач розпочала лікування лейкозу трохи раніше за Марійку. Але все лікування вони пройшли майже разом. Довгий час вони навіть були сусідками по палаті. Сашуні лікування давалось дещо складніше. А найважче було – залишатись у відділенні без мами, разом з бабусею. Та попри всі ці випробування лікування закінчено і дівчатка повернулись додому.

На дівчаток чекають важливі справи: рости, навчатись та не хворіти! Ми обов’язково побачимось з нашими чарівними дівчатками, коли наступного разу збиратимемо наших переможців.

Щиро дякуємо всім, хто був поряд весь цей час! Ваша підтримка та допомога цим дітям неоціненна! Хай ваше добро та небайдужість повернуться вам сторицею!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*