Благодійний фонд Скарбниця Надії

Вже тринадцять місяців триває лікування нефробластоми у Ренати. За цей час маленька дівчинка -«диво з хвостиками» помітно подорослішала, відмітила свій третій день народження. Та перейшла у «старички відділення», бо ж за цей досить тривалий час у нас з’явилось багато новеньких.

Вчора Рената приїхала у відділення на останню хімію. Фініш тривалого та виснажливого лікування вже не так і далеко. Позаду операція та численні хімії. Поряд з основним діагнозом у дівчинки виявили гепатит. Це значно ускладнило лікування. Але малеча мужньо боролась і крок за кроком йшла до перемоги.

Зараз Рената – маленька щебетушка. Її дзвінкий голосочок лунає у палаті і переливається численними питаннями. Вона допитлива та розумна! А ще дуже кумедна та безпосередня. Я не перестаю дивуватись  таким маленьким діткам, які попри страшні діагнози та важке лікування, продовжують рости, розвиватись, радіти життю!

Наступні кілька тижнів дуже відповідальні для Ренати та її мами, яка поряд з донечкою весь цей час. Після того, як дівчинці встановили діагноз «гепатит», і була вимушена і тривала перерва у лікуванні, мама Таня стала досить обережно будувати плани на майбутнє. Хімія, рак та гепатит просто позбавляють тебе у впевненості у завтрашньому дні. Тому ми ще нічого не плануємо, просто сподіваємось на краще та просимо у вас допомоги у завершенні такого тривалого лікування. Будь яка ваша допомога важлива і допоможе Ренаті досягти такого омріяного фінішу!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лосік Ренати

КАРТА ПРИВАТБАНК

Карта № 5169 3305 0192 5611 (картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лосік Ренати

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лосік Ренати

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*