Благодійний фонд Скарбниця Надії

Крихітка Рената вчора приїхала, щоб продовжувати лікування. Минулого тижня в телефонній розмові мама розповіла, що за планом у них розпочинається черговий блок хімії. По голосу і інтонації було чутно, що сім’я вже «втягнулася» в серйозне лікування Ренати, а відпочинок вдома дав можливість відновити сили.

В кожній розмові з мамою чую слова подяки за допомогу. Адже дуже важливо, коли в турботах про дітей батьки не забувають, що допомога «із зовні» теж необхідна. Допомога і молитовна, і матеріальна, і моральна. Без всього цього дуже важко встояти перед важкою хворобою, перед величезними фінансовими витратами. Так, батькам Ренати доводиться додатково шукати кошти на хімію. Дівчинці призначений Космеген на весь курс лікування. І будь-яка допомога для багатодітної сім’ї дуже важлива.

Не дивлячись на свій вік і лікарняні стіни, Рената дуже товариська! Я не раз спостерігала, як вона з легкістю спілкується з санітарочками. А яка Рената модниця! І її погляд завжди привертають яскраві та неординарні аксесуари.

Сьогодні новини про дівчинку тривожні. Вчора, вже після перших аналізів, лікуючого лікаря насторожили високі печінкові проби Ренати. Тепер необхідно розібратися в ситуації. Терміново потрібно обстежити дівчинку на гепатити і «боротися» з високими печінковими пробами. Адже попереду хімія. А з такими результатами заступити на блок просто не можливо!

Ми вже замовили необхідні препарати для Ренати:

Бетаргін саше – 1 уп.

Гептрал амп. 400 мг – 1 уп.

І сьогодні дівчинку терміново обстежують у приватній лабораторії на гепатити. Для оплати за обстеження і ліки нам необхідно близько 3000 гривень. Будь ласка, допоможіть Ренаті підготуватися до блоку хімії і не пропустити його!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лосік Ренати

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лосік Ренати

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лосік Ренати

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*