Благодійний фонд Скарбниця Надії

Що відбувається коли дитина нарешті пройшла неймовірно довгий шлях і завершила всі курси хіміотерапії?
Дитина їде додому? Забуває про лікарню? Батьки припиняють шукати гроші?
Нажаль, ні. Дитина вже вдома, але вона періодично їздить в лікарню на обстеження і повертається сюди з кожним ГРВІ. Забути про лікарню швидко не вдається. Вона ще довго не відпускає. А гроші…. З грошима як правило стає ще важче, ніж було під час курсів хіміотерапії. Бо коли дитина в лікарні то в палату інколи приходять благодійники і приносять кошти, рідні дітей знають, що вони лікуються, в школі, в церкві збирають кошти. І от дитина вже дома. Перемога! Так, але кошти ще треба, найближчі рік-два батьки ще будуть постійно відкладати гроші на лікарню.
За останній місяць маємо кілька звернень про допомогу від батьків дітей, які нещодавно пройшли всі курси хіміотерапії.
Один з таких дітей – Артемко Мельничук. В хлопчика була пухлина головного мозку, стан його був дуже важкий. В липні 2018 року дитині в Рівному поставили шунт і одразу направили в Київ на операцію по видаленню пухлини. З того часу Артемко пройшов курс опромінення та 16 блоків хіміотерапії. Хлопчик знову навчився ходити, розмовляти, радіти життю, а мама повірила в те, що її дитина може жити повноцінним життям. Зараз всі блоки хіміотерапії завершено, хлопчик буде проходити подальшу реабілітацію щоб навчитись ходити впевнено, не похитуючись. За цей час всі волонтери полюбили хлопчика. Він і його мама Оля дуже спокійні, світлі люди. Артемко завжди виходить на всі свята та творчі заняття, радісно зустрічає відвідувачів.
На жаль, є і проблеми. В Артема виявили наприкінці лікування гепатит В. Хлопчикові потрібно придбати ліки Урсофальк. Крім того, за два тижні Артемко повинен пройти контрольне МРТ (4000 гривень), здати повторно аналізи на гепатит (2000 гривень). Потім мама з результатами аналізів поїде в Київ на консультацію щодо подальшого лікування чи плану обстежень.
Це все тягне великі кошти. Ми вже неодноразово переконувались що після завершення лікування батькам в фінансовому плані – найважче. Просимо про допомогу для Артема Мельничука.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*