Благодійний фонд Скарбниця Надії

Цей кароокий малюк на фото – 10-місячний Богданчик Мовчун із Зарічненського району. Вперше я побачила хлопчика біля грудей його матусі, коли прийшла знайомитись. Богданчик затишно почувався біля мами, не зважаючи на катетери, крапельниці та три інфузомати. На той час він отримував перший блок, з призначених шести. Позаду у хлопчика вже чимало обстежень, і в Зарічному, і в Рівному, і в Києві. Богдан захворів в серпні, коли батьки помітили пухлинку на грудній клітці сина та задишку. Спочатку все не видавалось таким трагічним. Та після всіх обстежень та біопсії в Охматдиті Богданчику встановили діагноз «нейробластома».

Родина хлопчика багатодітна. Вдома на маму Іру чекають ще двійко діток: 5-річна донька та 2-річний синочок. Та зараз вся увага та думки мами прикуті до найменшого синочка. Страшний діагноз вимагає цього. Батьки Богдана самотужки намагались знайти кошти на лікування. Та, на жаль, фінансів вистачило лише на перший блок.

Станом на сьогодні малюк закінчив першу хімію та вже почав відчувати наслідки такого лікування. При першій нашій зустрічі, кілька днів тому  Богданчик посміхався, загравав та радів татові, який приїхав провідати їх в лікарні. А сьогодні хлопчик млявий, вранці була блювота. Він не сідає. Мама не може «спустити» його з рук. Тільки на руках у мами Богданчик затихає та починає дрімати. Зявились проблеми із засвоєнням їжі і малюку призначили парентеральне харчування – Олікліномель. За нього одразу треба заплатити біля 1000 тисячі гривень.

Вже зараз родині малюка потрібна фінансова допомога. Щоб подолати наслідки хімії необхідні ліки. А попереду ще п’ять блоків.  У багатодітної родини просто немає коштів для лікування найменшого синочка! А лікування тільки розпочато. Тому ми звертаємось до всіх, кого торкнула історія 10-місячного Богданчика: допоможіть, будь ласка, малюку!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

 

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Мовчуна Богдана

 

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Мовчуна Богдана

 

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Мовчуна Богдана

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*