Благодійний фонд Скарбниця Надії

Друзі, у нас дуже тривожні новини про 7-річного Рому. Хлопчик поступово відновлювався після п’ятого блоку хімії. Втрата апетиту, низькі показники аналізів. Це все добре знайоме у відділенні онкогематології. Тим більше, коли дитині прокапали хімію. Але інколи виникають ускладнення, які дуже загрозливі і можуть вартувати життя дитини!

Сьогодні у Ромчика розпочалась носова кровотеча. Для онкохворої дитини, після хімії та на низьких показниках тромбоцитів – це дуже небезпечно. Кілька днів поспіль ми шукали донорів на тромбоконцентрат для Роми. Ситуація виявилась дуже складною. Донорів бракує. Хлопчику врешті прокапали тромбоконцентрат. Але коли розпочинається кровотеча, тільки цього вже недостатньо. В таких випадках життєво необхідний Октаплекс. Наразі в лікарні немає цих ліків. Як виявилось цих ліків немає і в Рівному. Нам пішли на зустріч в одній аптеці і вже ввечері доставили кур’єром один флакон Октаплексу для Роми. В іншій аптеці  завтра привезуть ще один флакон. Адже попереду вихідні. І у нас повинен бути запас Октаплексу.

Ми щиро вдячні представникам аптек Віса та Фармасіті, які зрозуміли всю серйозність ситуації та допомогли нам у вирішенні цього питання. Але ми маємо наступне питання: для оплати двох флаконів нам потрібно 24 тисячі гривень. Терміново! Друзі, нам дуже потрібна ваша підтримка та допомога! Життя Роми зараз напряму залежить від Октаплексу. Допоможіть нам погасити борг!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Михайлицького Романа

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Михайлицького Романа

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Михайлицького Романа

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*