Благодійний фонд Скарбниця Надії

В нас сьогодні чудові новини. Одразу троє наших підопічних дітей завершили лікування онкологічних хвороб. Це Веронічка Ковтунович, Любомирчик Войтюк і Галинка Рудяк. Вони пройшли всі курси хіміотерапії і обстеження показали, що в організмі цих дітей немає залишків злоякісних пухлин.

Єдине що нас засмучує – Галя змушена продовжувати лікування грибів в легенях. Дівчина весь травень і червень провела в лікарні під крапельницями. Зараз її відпустили додому. Дома Галя теж повинна щоденно приймати протигрибкові препарати. Дуже радує те, що в онкогематології є вкрай дороговартісні препарати Кансидас та Ноксафіл. Якби не поставка цих ліків за кошти державного бюджету, ми навіть не можемо уявити де мали шукати сотні тисяч гривень для порятунку Галі та інших дітей з грибами в легенях.

Дякуємо всім, хто допомагав нашим переможцям долати рак. Вас дуже багато і завдяки вам діти були забезпечені практично всіма медикаментами і вчасно проходили необхідні обстеження.

Особлива подяка Антоніні Омельчук, мамі яка втратила свого синочка Іллю Омельчука більше року тому у відділенні онкогематології. Всі кошти зібрані добрими людьми, які залишились в Антоніни після смерті сина, вона роздала хворим дітям, однією з яких є Галя Рудяк. Антоніна просила не писати прохань про допомогу для дівчини і сама забезпечувала придбання всіх необхідних ліків.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*