Благодійний фонд Скарбниця Надії

Вдивляюсь в фото нового підопічного – Артема Погрибного і намагаюсь уявити, що ж відчуває він зараз? Як 17-річному юнаку знайти сили пройти лікування онкології вдруге? Такі думки мене переслідують вже кілька днів, після телефонного дзвінка його мами та Артемового лікаря. Розмова тоді розпочалась з фрази «у хлопця рецидив ембріональної карциноми». Артема я пам’ятаю, коли він вперше проходив лікування у відділенні. Тоді, рік тому, батьки хлопця так і не наважились звернутись по допомогу до фонду. Півроку лікування, 6 блоків хімії, операція. Артем мужньо виносив усі складнощі такого лікування. Батьки як могли підтримували сина та ледь-ледь змогли відшукати кошти на лікування. Здавалось про це все можна було б забути як про нічний жах…

Артем та його батьки тільки-тільки потроху стали повертатись до звичайного життя. Хлопцеві вдалось закінчити ліцей та вступити до аграрного коледжу. І час раптово зупиняється… Ніби нічого і не віщувало біди. Артем захворів на застуду, після якої збільшились лімфовузли. А на УЗ-обстеженні лікар виявила пухлину. Хлопець занадто дорослий, і вже там, в кабінеті УЗД він зрозумів, що хвороба повернулась. Перша реакція – заперечення і незгода, зневіра та несприйняття. Неможливо навіть уявити, що може відчути в такі хвилини 17-річний юнак! Та вибору немає. Доводиться зібратись із силами і йти далі…

Мама Артема розповідає, що син ще не оговтався від першого лікування. Хлопець, який у школі та серед друзів був завжди душею компанії, який полюбляє активний відпочинок та музику, знову змушений повернутись в лікарняні стіни та пройти виснажливе лікування. Батьки в розпачі, адже зараз у них просто немає грошей на лікування сина. Вибору у родини просто не залишається, треба звертатись по допомогу. Друге таке дороговартісне лікування родина самотужки пройти не в змозі.

Мама Артема приходить в домовлений час з усіма документами. Вона дуже хвилюється, раз за разом на її очах виблискують сльози. Хлопець вже заступив на перший блок. Батькам довелось позичити трохи грошей, аби купити ліки хоча б на перші два дні. Далі грошей немає. Мама хлопця перебуває у відпустці по догляду за меншою дитино. Тато – тимчасово безробітний, тому дохід родини не тільки досить скромний, а й не постійний.

На кожний блок Артему необхідний препарат Паклітаксел на суму 6-7 тисяч гривень. Це не враховуючи решти супроводжуючих ліків. Він ніби і не великий, але це також 2-3 тисячі гривень. Так і виходить, що при самих скромних підрахунках, якщо лікування не буде супроводжуватись ускладненнями, на блок необхідно близько 10 тисяч гривень. А ще після двох блоків – КТ та операція в інституті раку. І на це також треба кошти. Лікарі говорять, що діагноз Артема перспективний. Тобто при вчасному і повному лікуванні хвороба відступить.

Ми відкриваємо збір коштів для Артема. Ми ще не можемо озвучити суму, яка необхідна хлопцеві. Артему та його батькам дуже потрібна ваша допомога та підтримка! Без вас вони не зможуть пройти цей шлях вдруге. Будь ласка, допоможіть!

Контактні дані
Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Погрибного Артема

КАРТКА ПРИВАТБАНК
Картка № 5169 3305 0192 5611
(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Погрибного Артема

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Погрибного Артема

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*