![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2022/02/R7C2G6W8wa.png)
Коли діти виходять з перемогою з онковідділення, ми завжди кажемо їм “більше ніколи не повертайся в лікарню , тільки на обстеження!”. І вони обіцяють не повертатись, і ми потім бачимо їх лише випадково, коли у них контрольне КТ, пункція чи перекомісія.
Та кілька дітей не втримались і порушили обіцянку. І повернулись, одягнувши білі халати. Повернулись, щоб віддати вже своїм пацієнтам те, що вклали у них їхні лікарі та медсестри – велику силу волі, людяність, співчуття та віру в краще.
Дякуємо!![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2022/02/iqllwR7XzF-1024x735.png)
![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2022/02/iqllwR7XzF-1024x735.png)
Коли вони йдуть в медицину, щоб рятувати інших, ми розуміємо, що все не дарма. Успіхів в цій дуже важкій роботі!
![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2022/02/CIcQ21XBLC.png)