Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наступне фото проекту благодійного фонду “Скарбниця Надії” “Я-переможець!”.

Це наша подяка людям, які допомагають дітям долати рак. Завдяки лікарям, медсестрам, донорам, жертводавцям, волонтерам ці неймовірні фото через кілька років після хіміотерапії стали реальністю.

Якби нам не сказали, що це Андрій Затірка, то ми б ніколи не впізнали цього хлопця! І причина навіть не втому, що ми давно не бачились. В лікарні під час хіміотерапії Андрій був не таким струнким як зараз, і звичайно не таким дорослим. Хлопець завжди ходив під час лікування в капюшоні і в лікарні, і в рідному місті тому мав доволі похмурий вигляд. Волонтери між собою називали цього хлопця інтелектуалом. Андрія рідко можна було побачити без книги в руках. Навіть під час хіміотерапії він продовжував опановувати шкільну програму, щоб не відставати від однокласників і швидко повернутися до школи. Андрій чи не єдиний наш підопічний, який постійно вчився, перебуваючи в лікарні.

Та швидкого повернення не сталося. Невдовзі після важкого лікування в Рівному в Андрія стався рецидив хвороби і хлопець поїхав проходити набагато важчі курси хіміотерапії до столиці. Було дуже важке і довге лікування на межі. Але Андрій вистояв і повернувся додому переможцем.

Зараз Андрій – майбутній фармацевт, студент третього курсу медичного університету ім. Богомольця. Навчання хлопцеві дуже подобається.

Дякуємо всім, хто допоміг Андрієві подолати рак!

Дякую Євгенія Петровська за перші фото дітей в лікарні.
Дякую Ірина Тищук за друк перших фото. Дякую Евгения Чугай за фото в студії. Дякую Людмила Фасішевська за організацію зйомок в Вараші. 

#фонд_Скарбниця_Надії
#РакНеВирок
#РакДурак

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*