Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наступне фото проекту благодійного фонду “Скарбниця Надії” “Я-переможець!”.

Це наша подяка людям, які допомагають дітям долати рак. Завдяки лікарям, медсестрам, донорам, жертводавцям, волонтерам ці неймовірні фото через кілька років після хіміотерапії стали реальністю.

Ця кароока красуня зі стильною зачіскою – Іванка Щетиніна Іванка. До хвороби у дівчини була довжелезна коса, яка неймовірно прикрашала її. Але й коротка зачіска надзвичайно личить їй. Можливо це через те, що зачіска дещо передає внутрішній міцний стержень цієї юної дівчини. А можливо і через те, що ще під час лікування хтось у відділенні назвав Іванку «солдатом Джейн».

Діагноз «гострий мієлобластний лейкоз» – це один з тих страшних діагнозів, які страшно почути навіть в онкологічному відділенні. Адже це один з найважчих онкологічних діагнозів. Саме з мієлобластним лейкозом і боролась наша «солдат Джейн». І майже одразу реанімація… Зараз, згадуючи все лікування, Іванни важко уявити, що все це було в житті цієї позитивної і сильної дівчини. Неодноразово реанімація, виявлений гепатит, проблеми зі шлунком, коли дівчину переводили на довенне харчування… Та Іванна мужньо трималась під час всього лікування, як важко їй не було б. А коли ставало краще, дівчина неодмінно приходила на творчі заняття, вишивала бісером, спілкувалась з волонтерами.

Як тільки з’явилась можливість продовжувати навчання в технікумі, Іванна одразу ж скористалась нею. Одним словом, не зважаючи ні на що, дівчина не опускала руки, не впадала в депресію, жила кожним днем, що подарував їй Бог та вірила в краще. Так склалось, що свій перший ювілей – 18-річчя Іванка зустріла у відділенні онкогематології. Та це не затьмарило свята, і дівчина чарівно посміхалась та приймала вітання від друзів та волонтерів.

Лікування лейкозу Іванна продовжувала у дорослому відділенні. Та ні тоді, ні зараз вона не забуває ані дитячого відділення, ані волонтерів, з якими подружилась. І, якщо трапляється така нагода, приходить на творчі заняття в онкогематологію. Аби просто підтримати дітей, які зараз проходять лікування раку, як колись вона.

Важке та виснажливе лікування Іванни позаду. Дивлячись на цю красуню, я із подивом для себе згадую який нелегкий шлях боротьби з раком пройшла вона. І знову ж нагадує про це лише зачіска в стилі «солдат Джейн»))) Дуже хочеться, аби всі мрії Іванки здійснились, і минула хвороба ніколи не нагадувала про себе!

Дякую Євгенія Петровська за фото дітей під час лікування. Дякую Ірина Тищук за друк перших фото. Дякую Violetta Nagachevskaya та фотостудії THEFIRst studio за фото в студії. Дякую Юрій Яцюк за величезну допомогу в реалізації проекту.

#фонд_Скарбниця_Надії
#РакНеВирок
#РакДурак

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*