Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ще одне фото проекту “Я-переможець!”.

Це наша подяка людям, які допомагають дітям долати рак. Завдяки лікарям, медсестрам, донорам, жертводавцям, волонтерам ці неймовірні фото через кілька років після хіміотерапії стали реальністю.

Це одна з перших нашиш підопічних – Юлічка Куцюк Yuliya Kutsiuk. Дівчинка дуже важко і довго боролася з раком 4 стадії, на лікування постійно не вистачало коштів, час від часу виникали ситуації коли лікування було під загрозою через нестачу грошей, та тим не менш дівчині вдалося пройти всі курси хіміотерапії. Після завершення лікування ми інколи спілкувалися з Юлею та її мамою. Кілька разів мама казала, що донька хотіла б повернутися волонтером у відділення, я пропонувала долучатися до творчих занять, але все так і залишилось на рівні розмов. Кілька місяців тому Тетяна Гочмановська запросила представників БФ “Скарбниця Надії” разом з нашими переможцями на ефір. Ми вийшли зі студії, жартували та розповідали про себе. Дядя Юра (Юрій Яцюк), як його тоді називала Юля запропонував дівчині долучатися до команди Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” м. Рівне. Я подумала що це жарт, а Юля вже за тижнів два вперше прийшла в онкогематологію до дітлахів!

Зараз Юля продовжує опановувати професію вихователя-логопеда, виходить в якості волонтера та лікарняного клоуна Бульки у лікарню, а ще вона в 2017 році отримала заслужену відзнаку “Гордість Рівного”.

Дякуємо всім, хто допоміг Юліі подолати хворобу!

Дякую Ірина Тищук за друк перших фото. Дякую Taras Melnichyk та фотостудії на Буковинській 3 за фото в студії. Дякую Юрій Яцюк за величезну допомогу в реалізації проекту. 

#фонд_Скарбниця_Надії
#РакНеВирок
#РакДурак

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*