Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наступне фото проекту “Я-переможець!”.
Це наша подяка людям, які допомагають дітям долати рак. Завдяки лікарям, медсестрам, донорам, жертводавцям, волонтерам ці неймовірні фото через кілька років після хіміотерапії стали реальністю.

Це тендітна і ніжна Юлічка Варійчук Юля Варійчук. Як важко починалося її лікування, не переказати словами. Але Юля завжди намагалася посміхатися як би не було боляче і в неї в палаті було по-особливому тепло. Дівчина кругла сирота, маму втратила ще в дитинстві, а тата за рік до того як потрапила в онкогематологію. Під час лікування з Юлею була така ж тендітна і маленька 21-річна сестра Інна і ще часто провідувала тітка. Сестри пліч-о-пліч стали проти хвороби. Інна ночувала з Юлею в лікарні, вранці їхала на роботу в Дубенський район в школу на уроки і по обіді знову поверталася в Рівне. Наприкінці лікування в Юлі були проблеми з легенями, виникло питання в дорогих ліках. Мова йшла про 30-40 тисяч гривень. Ми на коридорі говорили з Інною про те, що можливо фонду не вдасться знайти таку велику суму за кілька днів. Відповідь була чітка: “Я вас прошу вже зараз знайти ліки. Якщо ви не знайдете гроші, то я буду зичити в людей. Але Юлю треба рятувати”.

Дякуємо всім, хто допоміг Юлі подолати хворобу.

Дякую Євгенія Петровська за перші фото дітей під час хіміотерапії. В тебе виходять такі неймовірні фото, що важко сказати по дитині хвора вона чи ні.

Дякую Ірина Тищук за друк перших фото. Дякую Taras Melnichyk та фотостудії на Буковинській 3 за фото в студії. Дякую Юрій Яцюк за величезну допомогу в реалізації проекту.

#фонд_Скарбниця_Надії
#РакНеВирок
#РакДурак
Наш проект ще в роботі, але ми втратили зв`язок з деякими з наших підопічних онкохворих дітей. Якщо ви маєте контакти з родинами дітей, які подолали рак та живуть в Рівненській області, розкажіть їм про проект і попросіть з нами зв`язатися

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*