Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наступне фото проекту благодійного фонду “Скарбниця Надії” “Я-переможець!”.
Це наша подяка людям, які допомагають дітям долати рак. Завдяки лікарям, медсестрам, донорам, жертводавцям, волонтерам ці неймовірні фото через кілька років після хіміотерапії стали реальністю.

А ось і фото нашого енерджайзера! Саме ця основна риса згадується, коли мова заходить про Назарія Бензу. І так було від самого знайомства з цим хлопчаком в 2015 році. Тоді, майже одразу після свого четвертого дня народження Назар потрапив у відділення онкогематології з діагнозом «гострий лейкоз».

Не зважаючи на вік та страшний діагноз, жвавий і комунікабельний хлопчик випромінював море енергії та допитливості! За короткий час, проведений від початку лікування, Назар перезнайомився з усіма у відділенні, знав кого як звуть, коли приходять волонтери. А найбільший захват у малюка викликали веселі лікарняні клоуни! Він неодмінно супроводжував їх на виходах, від одної палати до іншої. А ось коли з’являлись ускладнення під час хімії, і він не залишав своєї палати, все відділення відчувало нестачу руху та емоцій Назара-енерджайзера.

Протягом всього лікування з Назарчиком були обоє батьків. Мама Таня Бенза знаходилась в лікарні цілодобово, а тато майже щодня приїздив до сина та дружини. Направду рідко можна побачити такі дружні сім`ї.

Дякуючи добрим людям, наші перші ж прохання про допомогу Назару допомогли зібрати кошти, яких вистачило чи не на половину лікування. Та чим ближче ставало закінчення лікування, тим було важче. У Назара «сипались» аналізи, і не по черзі, а всі, і одразу. Було тривожно і лячно… Ми раз за разом просили допомоги у вас. І ви підтримали Назара і допомогли йому дійти до фінішу в лікуванні. Щиро дякуємо всім вам за це!

Дякую фотографу Vitaliy Kalyuh!
Дякую Людмила Фасішевська за організацію зйомок в Вараші.
#фонд_Скарбниця_Надії
#РакНеВирок
#РакДурак

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*