Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ще одне фото проекту “Я-переможець!”.
Це наша подяка людям, які допомагають дітям долати рак. Завдяки лікарям, медсестрам, донорам, жертводавцям, волонтерам ці неймовірні фото через кілька років після хіміотерапії стали реальністю.

Знайомтесь – Оля Бородіна. З дівчинкою та її мамою ми познайомились заочно. Київські волонтери розповідали нам, що в Охматдиті лежить пацієнтка Оля з надзвичайною мамою Ніною. Що мама – тиха, спокійна, дуже відповідальна жінка з характером, твердим як камінь. Ця мама забрала свою Олю на таксі з однієї лікарні і привезла в іншу, коли побачила що може втратити дитину будь-якої хвилини. Вона переконала лікаря повірити в Олю і розпочати хіміотерапію. Вона стала старшою мамою у відділенні, а ця “посада” передбачала що паралельно з надважким цілодобовим доглядом за донькою Ніна буде відповідати за всі ліки, які передають дітям благодійники.

Я маю вибачитись перед Олею і її мамою. Коли вони приїхали в Рівне після курсів хіміотерапії, то я подумала що дитину виписали зі столиці… ну щоб не псувати статистику. Олічка була настільки худою і мала такий вигляд! Було важко зрозуміти як життя тримається в такому тендітному тільці. Про медичні документи на початку лікування навіть немає бажання згадувати, я теж не могла повірити що ця дитина ще жива. Але мама Ніна посміхалася, говорила тихо і спокійно та казала, що вірить в перемогу. 

А потім Оля почала розквітати. Повільно, ледь помітно це ставала гарна дівчинка з такою ж як в мами спокійною посмішкою. Так як ми були мало знайомі, то я не знала чи варто запрошувати Олю на зустрічі переможців та інші свята в Рівному. Але мама сказала, що її донька рада будь-якій можливості спілкуватися з новими людьми. Так само обережно ми запитали чи погодиться Оля поїхати на фестиваль “Дари добро” в Одесу, який організовує благодійний фонд “Пчелка” для дітей, що перемогли рак. І виявилось, що дівчинка дивиться різні талант-шоу і мріє заспівати на справжній сцені! А ми в той час ламали собі голову, хто ж з наших переможців може представляти Рівне на концерті! 

Дякуємо всім, хто допоміг Олі подолати хворобу!
Дякую Ірина Тищук за друк перших фото. Дякую Taras Melnichyk та фотостудії на Буковинській 3 за фото в студії. Дякую Юрій Яцюк за величезну допомогу в реалізації проекту. 

#фонд_Скарбниця_Надії
#РакНеВирок
#РакДурак
Наш проект ще в роботі, але ми втратили зв`язок з деякими з наших підопічних онкохворих дітей. Якщо ви маєте контакти з родинами дітей, які подолали рак та живуть в Рівненській області, розкажіть їм про проект і попросіть з нами зв`язатися.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*