Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наступне фото проекту благодійного фонду “Скарбниця Надії” “Я-переможець!”.
Це наша подяка людям, які допомагають дітям долати рак. Завдяки лікарям, медсестрам, донорам, жертводавцям, волонтерам ці неймовірні фото через кілька років після хіміотерапії стали реальністю.

Це наш переможець Сашко Ляшук. Хлопчик маленьким потрапив в онкогематологію і одразу вразив всіх тим, наскільки він був балакучим, розвинутим та інтелігентним. Так, саме слово “інтелігентний” чи не найбільше характеризувало трирічного хлопчика. А ще Саша вмів відстоювати свою думку як ніхто інший. Наприклад, на одному з творчих занять від доводив волонтерам, що колір олівця не зелений, а травовий. До речі, про творчі заняття. Здається Саша не пропустив жодного заняття по арт-терапії. Навіть коли він не міг вийти з палати і був по кілька діб підключений до крапельниць, мама брала матеріали в палату і вони працювали з сином там.

Зараз Саша вже забув про життя в лікарні, про важке лікування. Нам важко впізнати хлопчика зовні, але Сашка неможливо сплутати ні з ким іншим з наших підопічних дітей. Задавати 1000 запитань в хвилину вміє тільки він. Про те, що ця дитина подолала рак, час від часу нагадують лише дзвінки від дружніх благодійних фондів з пропозиціями взяти участь в концертах, фестивалях чи спортивних змаганнях переможців. Всі знають, що Саша Ляшук, його тато Ляшук Олександр та мама Наталя завжди перші погоджуються приїхати на такі заходи.

Дякуємо всім, хто допоміг Сашкові подолати рак!

Дякую Ірина Тищук за друк перших фото. Дякую Taras Melnichyk та фотостудії на Буковинській 3 за фото в студії. Дякую Юрій Яцюк за величезну допомогу в реалізації проекту.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*