Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наступне фото проекту благодійного фонду “Скарбниця Надії” “Я-переможець!”.
Це наша подяка людям, які допомагають дітям долати рак. Завдяки лікарям, медсестрам, донорам, жертводавцям, волонтерам ці неймовірні фото через кілька років після хіміотерапії стали реальністю.

Представляємо вам красуню Таню Янковець Tanya Yankovets. Це одна з перших наших підопічних дітей і завдяки їй ми побачили як важко підліткам перебувати місяцями в лікарні. Як би ми не шкодували маленьких, та душею все одно прикипаємо до підлітків, в яких хвороба забрала останні роки чи місяці дитинства і кинула в полум`я крапельниць, болю, страху за своє життя, непевних думок про майбутнє.

Танюшці було дуже важко. Ніжна і беззахисна 15-річна дівчина плакала і не хотіла продовжувати лікування лейкозу. Поруч з донькою намагалася з останніх сил триматися мама. В них часто опускалися руки від нестачі грошей та численних ускладнень. Та треба було йти вперед і ми намагалися шукати гроші, донорів та ліки. Зрозумівши що люди більше допомагають маленьким, ми вчилися писати прохання і новини так, щоб достукатися до сердець. 

Часто це не вдавалося і гроші не приходили. Через кілька місяців лікування Тетянки в нас був момент відчаю і рішення все кинути, бо люди не чують, не жертвують і ти нічим не можеш допомогти. А ходити в онкогематологію щоб поговорити з мамою і не допомогти – це витрачання її часу та марні надії на допомогу. Остання спроба написати новини, розміщаю випадково зроблене фото Танюшки з черешнями і… за кілька годин зібрана необхідна сума. Тоді прийшло чітке розуміння – Бог зверху відкриває людям серця, а ми робимо лише те, що в наших силах. І тоді ж прийшло відчуття великої вдячності тим людям, які відгукнулися на прохання і не дали піти, тихо закривши за собою двері.

Зараз Тетянка – мама чудової дівчинки, майбутній лікар і дуже гарна молода жінка. Неможливо повірити що колись вона гірко плакала, хвилюючись з того, що в неї великі щоки після курсу гормонів та лиса голова після хіміотерапії!

Дякуємо всім, хто допоміг Танюшці подолати рак! Окремий привіт Роман Костельнюк – це постійний донор Тетяни і один з перших людей, яких нам вдалося залучити в якості донорів. 

Дякую Євгенія Петровська за перші фото дітей в лікарні! Дякую Ірина Тищук за друк перших фото. Дякую Taras Melnichyk та фотостудії на Буковинській 3 за фото в студії. Дякую Юрій Яцюк за величезну допомогу в реалізації проекту.

#фонд_Скарбниця_Надії
#РакНеВирок
#РакДурак

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*