Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ще одна дитинка з онкогематології завершила курси хіміотерапії і поїхала додому!

Це Настуня Романюк, в якої в січні 2019 року виявили рак крові. Після майже року дуже складного лікування, сліз та болю дівчинка врешті дома. Вона буде продовжувати ще протягом півтора року приймати так звану “суху хімію”. Це препарати метотрексат та меркаптопурин, а також препарат урсофальк для підтримки печінки. Також дівчинка буде регулярно приїжджати в лікарню на планові обстеження.
Вітаємо Настуню та її рідних з перемогою!

Протягом лікування дівчинки в онкогематології ми майже не просили добрих людей про допомогу. Зібраних після розміщення першої новини про хворобу Насті коштів вистачило надовго, та і в лікарні була більшість необхідних ліків. Сьогодні ми все ж будемо просити вас про допомогу. В лікарні закінчується препарат меркаптопурин, а метотрексату та урсофальку просто немає. Мова йде про суму близько 4000 гривень щомісяця на найнеобхідніші ліки для Настуні.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916
Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*