Благодійний фонд Скарбниця Надії

Знайомтесь: це – Галя. Їй лише 16, а на її долю випало чимало життєвих випробувань. Позитивна, усміхненна, життєрадісна студентка 1 -го курсу Корецького училища  в одну мить стала дорослішою, а в очах з’явився біль… Тиждень тому Галині підтвердили страшний діагноз – лімфома. Наразі дівчина розпочинає лікування у Рівненській обласній дитячій лікарні у відділенні онкогематології. З досвіду хочу сказати, що рак це не вирок, але лікування потребує віри, часу та чималих коштів.

Такими словами розпочиналась історія цієї дивовижно світлої дівчини ще вчора. Треба було познайомити всіх вас з нашою новенькою підопічною та терміново розпочинати збір коштів. Але  вже сьогодні ситуація дещо змінилась. Ми знайомимо вас з Галиною та одразу дякуємо тим людям, які вже допомогли дівчині. Дивом стали ті два дзвінки. Мама Катрусі передала кошти, які збирали всім миром для її доньки. Певна сума лишилась після операції і жінка захотіла допомогти ще комусь. А після другого дзвінка, фірма «Шагбуд-12» перерахувала 5 тисяч гривень для Галини. І вже сьогодні ми придбали все необхідне аби дівчина розпочала хімію найближчими днями.

В житті Галі склалося так, що батьки розлучилися і мама виховує її сама. Попри те, що у мами інвалідність, вона виховала трьох доньок. На жаль тато дівчат не був надійною підтримкою для неї і тому життєві шляхи їх розійшлись вже давно.  Сім’я проживає у Корецькому районі. Прибутки у Галі та її мами самі скромні: пенсія по інвалідності та стипендія дівчини. І ми прекрасно розуміємо, що цих грошей ледь вистачає на прожиття, а на лікування онкологічного захворювання аж ніяк… Попереду у дівчини щонайменше півроку виснажливого лікування. Це 6 блоків хімії. У Галі попереду чимало днів, які  вона проведе в стінах лікарні.

Зараз дівчині дуже потрібна підтримка. Вона дуже хвилюється як буде проходити лікування, хвилюється через свій зовнішній вигляд, коли через хімію випаде волосся і вона буде схожа на решту дітей у відділенні. Їй страшно, але вона намагається бути хороброю. Ще й підтримує маму. Мамі, яка багато років хворіє на невиліковну хворобу неможна хвилюватись, а важке лікування Галини не мине без хвилювань та занепокоєння.

Сьогодні Галі встановили підключичний катетер. Перед операцією я зазирнула до неї в палату. Галя дуже хвилювалась та багато говорила. Розповідала про себе, свої домашніх улюбленців: папужку та котів. А ще палату прикрашає картина з кумедними ведмедиками, яких Галя намалювала вчора на творчому занятті. Дівчинка говорила і говорила. А ще постійно ходила по палаті та все чекала, коли ж її покличуть в операційну. Хвилювання Галі просто «висіло» в повітрі. Дякувати Богу, катетер вже встановлено, лікування ось-ось розпочнеться.

Як і завжди в лікуванні лімфоми Ходжкіна постає проблема з двома препаратами хімії: Натулан та Блеоцин. Натулан для Галі передали наші друзі та постійні помічники з РОЧБО «Серце дітям України». А ось Блеоцин мамі дівчини доведеться купувати самій. Також протягом лікування треба будуть інші препарати хімії та супроводжуючі і підтримуючі ліки. І Галині та її мамі такі витрати не по силах. Тому ми віримо в небайдужість  людей, які прийдуть на допомогу Галі. Навіть сама не значна сума буде підтримкою для неї та шляхом до одужання.

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Рудяк Галини

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Рудяк Галини

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Рудяк Галини

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*