Благодійний фонд Скарбниця Надії

«Перш за все хочеться поділиться приємними новинами про Марійку. Ми нарешті пройшли всю хіміотерапію! Щиро дякуємо всім, хто допомагає нам! Молитовно, коштами. Без вашої підтримки було б дуже і дуже важко.

Марійка дуже повеселішала. Її дзвінкий сміх знову лунає на все відділення. Ми виходимо на ФІНІШНУ пряму і Маша тішиться, що наближається до своєї мрії – відвідати льодову ковзанку. Та все ж лікування не завершене. Попереду у нас – курс опромінення. І це теж коштує чималих грошей. Перед  курсом Марійці треба пройти обстеження КТ голови. Також треба придбати спеціальну маску. Тільки на це нам потрібно понад 4 тисячі гривень. А ще два тижні опромінення можуть «принести несподіванки» у вигляді «обвалу» аналізів, коли кошти треба буде на ліки.

Тому хочу звернутись до всіх добрих людей: допоможіть моїй донечці дійти до фінішу, до якого ми прямуємо вже 9 місяців! Ще раз дякую всім вам за допомогу та підтримку! Хай Бог оберігає вас та ваші родини!»

До зворушливих слів мами про нашу синьооку красуню Марійку хочу додати, що останні тижні видались дуже не простими. Навіть дуже небезпечними. У дівчинки утворився тромб в місці катетера. Сталось це за кілька днів до закінчення «хімії». Марійці не ввели буквально один Цитозар! Хімію зупинили і розпочалась боротьба з небезпечним ускладненням. Це все відбувалось напередодні особливого дня для Марійки – дня народження. Маша знову мужньо зустріла випробування! Обстеження, ліки і день народження не вдома, а в лікарні. Та силі духу цієї тендітної дівчинки повинні позаздрити дорослі чоловіки! Марійка приймала привітання з днем народження між УЗД та крапельницями. Але це не завадило їй святитись від щастя та радіти подарункам і гостям!

За кілька тижнів ретельного лікування, було відновлено хіміотерапію. І за кілька днів виникла загроза ураження легенів Цитозаром. Знову нові призначення ліків. Та Марійка вистояла, закінчила хімію! Це дуже гарна новина. Але попереду важливий етап – опромінення. Дуже хочеться, щоб небайдужі люди відгукнулись, підтримали Машу та допомогли їй досягти фінішу!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

 

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Шелях Марії

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*